M'gladbach – Mainz Maç Tahmini
Bundesliga · 19 Eylül 2026 16:30 · Sonuç 3-4. Tahminimiz: Mainz kazanır (%45) · oran 2.34. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.19). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: M'gladbach 1.44 – 1.86 Mainz
En olası skorlar
1-1 10%1-2 9%2-1 7%2-2 7%0-2 6%
Neden?
- Form: M'gladbach son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Mainz 1.4 — Mainz formda önde.
- Mainz güç puanında hafif önde (54 puan).
- Hücum: M'gladbach maç başına 1.33 gol beklentisi (xG) üretiyor, Mainz 2.33. Savunmada M'gladbach 2.06, Mainz 1.61 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%43); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: M'gladbach 1.4 – Mainz 1.9; 2.5 üstü ihtimali %64, karşılıklı gol %65.
M'gladbach – Mainz geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: M'gladbach 1 galibiyet, 4 beraberlik, Mainz 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.25 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-19 | Bundesliga | M'gladbach – Mainz | 3-4 | Mainz kazandı |
| 2026-04-19 | Bundesliga | M'gladbach – Mainz | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-12-05 | Bundesliga | Mainz – M'gladbach | 0-1 | M'gladbach kazandı |
| 2025-03-07 | Bundesliga | M'gladbach – Mainz | 1-3 | Mainz kazandı |
| 2024-10-25 | Bundesliga | Mainz – M'gladbach | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-03-02 | Bundesliga | Mainz – M'gladbach | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-10-06 | Bundesliga | M'gladbach – Mainz | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-02-24 | Bundesliga | Mainz – M'gladbach | 4-0 | Mainz kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.10 | 3.85 | 2.34 | 1.59 | 2.62 |
| Bet365 | 3.00 | 3.70 | 2.20 | 1.53 | 2.50 |
| Bet&Win | 2.90 | 3.70 | 2.25 | — | — |
| BetVictor | 2.80 | 3.60 | 2.15 | — | — |
| Betfred | 2.88 | 3.75 | 2.25 | — | — |
| Paddy Power | 2.90 | 3.60 | 2.20 | — | — |
| SkyBet | 2.90 | 3.50 | 2.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
M'gladbach – Mainz maçını kim kazanır?
Modelimize göre mainz kazanır ihtimali %45; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %65. Gol beklentisi M'gladbach 1.44 – 1.86 Mainz.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %64, alt %36. 1.5 üst %86, 3.5 üst %43.
M'gladbach – Mainz maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada M'gladbach 1, Mainz 3 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
19 Eylül 2026 günü diğer Bundesliga maçları
- Ein Frankfurt – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Hamburg – FC Koln 1.5 gol üstü %84
- M'gladbach – Mainz 1.5 gol üstü %86
- Werder Bremen – Augsburg 1.5 gol üstü %88
- Stuttgart – Dortmund 1.5 gol üstü %90
Günün en güçlü tahminleri
- Ajax – Excelsior 1.5 gol üstü %93
- Sevilla – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Karlsruhe – Nurnberg 1.5 gol üstü %90
- Sp Lisbon – Arouca 1.5 gol üstü %87
- Trabzonspor – Galatasaray 1.5 gol üstü %87
- Dresden – Hertha 1.5 gol üstü %87
- Holstein Kiel – Osnabruck 1.5 gol üstü %86
- Den Haag – Cambuur 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- M'gladbach maç tahminleri ve form
- Mainz maç tahminleri ve form
- Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 19 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
