Den Haag – Cambuur Maç Tahmini
Eredivisie · 19 Eylül 2026 17:30 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Den Haag kazanır (%53) · oran 1.86. En olası seçim 1.5 Üst %85 (oran ~1.17). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Den Haag 2.01 – 1.26 Cambuur
En olası skorlar
1-1 10%2-1 10%2-0 8%1-0 7%3-1 6%
Neden?
- Form: Den Haag son 5 maçta ortalama 0.2 puan, Cambuur 0.8 — Cambuur formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%54); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Den Haag 2.0 – Cambuur 1.3; 2.5 üstü ihtimali %64, karşılıklı gol %61.
Den Haag – Cambuur geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Den Haag 3 galibiyet, 3 beraberlik, Cambuur 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.14 gol, karşılıklı gol oranı %86, 2.5 üst %71.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-19 | Eredivisie | Den Haag – Cambuur | 1-1 | Beraberlik |
| 2016-01-24 | Eredivisie | Den Haag – Cambuur | 2-1 | Den Haag kazandı |
| 2015-10-25 | Eredivisie | Cambuur – Den Haag | 1-1 | Beraberlik |
| 2015-01-17 | Eredivisie | Den Haag – Cambuur | 2-2 | Beraberlik |
| 2014-08-30 | Eredivisie | Cambuur – Den Haag | 3-2 | Cambuur kazandı |
| 2014-05-03 | Eredivisie | Cambuur – Den Haag | 1-2 | Den Haag kazandı |
| 2013-11-09 | Eredivisie | Den Haag – Cambuur | 3-0 | Den Haag kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.86 | 4.20 | 4.20 | 1.53 | 2.60 |
| Bet365 | 1.80 | 3.90 | 4.20 | 1.50 | 2.50 |
| Bet&Win | 1.82 | 4.00 | 3.80 | — | — |
| BetVictor | 1.75 | 4.00 | 4.00 | — | — |
| Betfred | 1.73 | 4.00 | 3.75 | — | — |
| Paddy Power | 1.70 | 3.80 | 4.00 | — | — |
| SkyBet | 1.70 | 3.75 | 3.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Den Haag – Cambuur maçını kim kazanır?
Modelimize göre den haag kazanır ihtimali %53; beraberlik %26.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Den Haag 2.01 – 1.26 Cambuur.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %64, alt %36. 1.5 üst %85, 3.5 üst %38.
Den Haag – Cambuur maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Den Haag 3, Cambuur 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.14 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %86.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
19 Eylül 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Den Haag – Cambuur 1.5 gol üstü %85
- Sparta Rotterdam – Heerenveen 1.5 gol üstü %85
- Ajax – Excelsior 1.5 gol üstü %93
- Willem II – For Sittard 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Sevilla – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Karlsruhe – Nurnberg 1.5 gol üstü %90
- Stuttgart – Dortmund 1.5 gol üstü %90
- Werder Bremen – Augsburg 1.5 gol üstü %88
- Ein Frankfurt – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Sp Lisbon – Arouca 1.5 gol üstü %87
- Trabzonspor – Galatasaray 1.5 gol üstü %87
- Dresden – Hertha 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Den Haag maç tahminleri ve form
- Cambuur maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 19 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
