Vallecano – Espanol Maç Tahmini
La Liga · 15 Eylül 2026 20:00 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Vallecano kazanır (%39) · oran 2.46. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.33). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Vallecano 1.44 – 1.26 Espanol
En olası skorlar
1-1 13%1-0 9%2-1 9%0-1 8%1-2 8%
Neden?
- Form: Vallecano son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Espanol 1.4 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Vallecano maç başına 1.47 gol beklentisi (xG) üretiyor, Espanol 1.29. Savunmada Vallecano 1.76, Espanol 1.57 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%41); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Vallecano 1.4 – Espanol 1.3; 2.5 üstü ihtimali %51, karşılıklı gol %58.
Vallecano – Espanol geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Vallecano 4 galibiyet, 0 beraberlik, Espanol 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-15 | La Liga | Vallecano – Espanol | 2-1 | Vallecano kazandı |
| 2026-04-23 | La Liga | Vallecano – Espanol | 1-0 | Vallecano kazandı |
| 2025-12-07 | La Liga | Espanol – Vallecano | 1-0 | Espanol kazandı |
| 2025-04-04 | La Liga | Vallecano – Espanol | 0-4 | Espanol kazandı |
| 2024-08-31 | La Liga | Espanol – Vallecano | 2-1 | Espanol kazandı |
| 2023-05-21 | La Liga | Vallecano – Espanol | 1-2 | Espanol kazandı |
| 2022-08-19 | La Liga | Espanol – Vallecano | 0-2 | Vallecano kazandı |
| 2022-04-21 | La Liga | Espanol – Vallecano | 0-1 | Vallecano kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.46 | 3.45 | 3.25 | 2.00 | 1.98 |
| Bet365 | 2.30 | 3.30 | 3.10 | 1.95 | 1.90 |
| Bet&Win | 2.25 | 3.40 | 3.10 | — | — |
| BetVictor | 2.30 | 3.50 | 3.00 | — | — |
| Betfred | 2.30 | 3.40 | 3.10 | — | — |
| Paddy Power | 2.30 | 3.30 | 3.00 | — | — |
| SkyBet | 2.30 | 3.40 | 3.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Vallecano – Espanol maçını kim kazanır?
Modelimize göre vallecano kazanır ihtimali %39; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Vallecano 1.44 – 1.26 Espanol.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %51, alt %49. 1.5 üst %75, 3.5 üst %27.
Vallecano – Espanol maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Vallecano 4, Espanol 4 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
15 Eylül 2026 günü diğer La Liga maçları
- Vallecano – Espanol 1.5 gol üstü %75
- Alaves – Valencia 3.5 gol altı %77
- Elche – Real Madrid 3.5 gol altı %91
Günün en güçlü tahminleri
- Ajax – Willem II Ev sahibi kazanır %90
- Hibernian – Kilmarnock 1.5 gol üstü %84
- Middlesbrough – Millwall 1.5 gol üstü %83
- Motherwell – Aberdeen 1.5 gol üstü %79
- Falkirk – Hearts 1.5 gol üstü %78
- Bristol City – Lincoln 3.5 gol altı %74
İlgili sayfalar
- Vallecano maç tahminleri ve form
- Espanol maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 15 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
