Motherwell – Aberdeen Maç Tahmini
Premiership · 15 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 0-4. Tahminimiz: Motherwell kazanır (%52) · oran 1.90. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Motherwell 1.82 – 1.14 Aberdeen
En olası skorlar
1-1 11%2-1 10%1-0 9%2-0 9%1-2 6%
Neden?
- Form: Motherwell son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Aberdeen 0.8 — Motherwell formda önde.
- Güç farkı belirgin: Motherwell güç puanında 112 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%53); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Motherwell 1.8 – Aberdeen 1.1; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %58.
Motherwell – Aberdeen geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Motherwell 3 galibiyet, 1 beraberlik, Aberdeen 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-15 | Premiership | Motherwell – Aberdeen | 0-4 | Aberdeen kazandı |
| 2026-02-15 | Premiership | Motherwell – Aberdeen | 2-0 | Motherwell kazandı |
| 2025-11-09 | Premiership | Aberdeen – Motherwell | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-09-27 | Premiership | Motherwell – Aberdeen | 2-0 | Motherwell kazandı |
| 2025-03-29 | Premiership | Aberdeen – Motherwell | 4-1 | Aberdeen kazandı |
| 2025-01-05 | Premiership | Motherwell – Aberdeen | 2-0 | Motherwell kazandı |
| 2024-09-14 | Premiership | Aberdeen – Motherwell | 2-1 | Aberdeen kazandı |
| 2024-04-27 | Premiership | Aberdeen – Motherwell | 1-0 | Aberdeen kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.90 | 3.90 | 4.40 | 1.78 | 2.22 |
| Bet365 | 1.79 | 3.80 | 3.90 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 1.85 | 3.60 | 3.90 | — | — |
| BetVictor | 1.80 | 3.80 | 4.00 | — | — |
| Betfred | 1.83 | 3.75 | 4.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.75 | 3.70 | 4.40 | — | — |
| SkyBet | 1.75 | 3.80 | 4.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Motherwell – Aberdeen maçını kim kazanır?
Modelimize göre motherwell kazanır ihtimali %52; beraberlik %26.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Motherwell 1.82 – 1.14 Aberdeen.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %79, 3.5 üst %33.
Motherwell – Aberdeen maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Motherwell 3, Aberdeen 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
15 Eylül 2026 günü diğer Premiership maçları
- Falkirk – Hearts 1.5 gol üstü %78
- Hibernian – Kilmarnock 1.5 gol üstü %84
- Motherwell – Aberdeen 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Elche – Real Madrid 3.5 gol altı %91
- Ajax – Willem II Ev sahibi kazanır %90
- Middlesbrough – Millwall 1.5 gol üstü %83
- Alaves – Valencia 3.5 gol altı %77
- Vallecano – Espanol 1.5 gol üstü %75
- Bristol City – Lincoln 3.5 gol altı %74
İlgili sayfalar
- Motherwell maç tahminleri ve form
- Aberdeen maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 15 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
