Mallorca – Sabadell Maç Tahmini
Segunda · 13 Eylül 2026 19:30 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Mallorca kazanır (%53) · oran 1.75. En olası seçim 3.5 Alt %77 (oran ~1.28). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Mallorca 1.59 – 0.87 Sabadell
En olası skorlar
1-0 13%1-1 12%2-0 11%2-1 9%0-0 9%
Neden?
- Form: Mallorca son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Sabadell 2.2 — form dengeli.
- Mallorca güç puanında hafif önde (78 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%56); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Mallorca 1.6 – Sabadell 0.9; 2.5 üstü ihtimali %45, karşılıklı gol %49.
Mallorca – Sabadell geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Mallorca 4 galibiyet, 1 beraberlik, Sabadell 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.29 gol, karşılıklı gol oranı %29, 2.5 üst %29.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-13 | Segunda | Mallorca – Sabadell | 2-0 | Mallorca kazandı |
| 2021-04-26 | Segunda | Sabadell – Mallorca | 1-0 | Sabadell kazandı |
| 2020-09-27 | Segunda | Mallorca – Sabadell | 1-0 | Mallorca kazandı |
| 2015-03-29 | Segunda | Sabadell – Mallorca | 1-1 | Beraberlik |
| 2014-10-25 | Segunda | Mallorca – Sabadell | 1-0 | Mallorca kazandı |
| 2014-01-19 | Segunda | Mallorca – Sabadell | 4-1 | Mallorca kazandı |
| 2013-08-18 | Segunda | Sabadell – Mallorca | 4-0 | Sabadell kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.75 | 3.25 | 5.20 | 2.20 | 1.07 |
| Bet365 | 1.71 | 3.40 | 5.25 | 2.20 | 1.65 |
| Bet&Win | 1.68 | 3.30 | 5.00 | — | — |
| BetVictor | 1.70 | 3.40 | 4.75 | — | — |
| Betfred | 1.67 | 3.40 | 5.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.65 | 3.40 | 5.00 | — | — |
| SkyBet | 1.67 | 3.30 | 4.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Mallorca – Sabadell maçını kim kazanır?
Modelimize göre mallorca kazanır ihtimali %53; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %51. Gol beklentisi Mallorca 1.59 – 0.87 Sabadell.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %45, alt %55. 1.5 üst %71, 3.5 üst %23.
Mallorca – Sabadell maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Mallorca 4, Sabadell 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.29 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %29.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
13 Eylül 2026 günü diğer Segunda maçları
- Sp Gijon – Eldense 3.5 gol altı %77
- Valladolid – Oviedo 3.5 gol altı %82
- Mallorca – Sabadell 3.5 gol altı %77
- Tenerife – Leganes 3.5 gol altı %81
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %94
- Elversberg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %94
- Levante – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Zwolle – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Benfica – Gil Vicente Ev sahibi kazanır %90
- Heerenveen – Telstar 1.5 gol üstü %88
- Brest – Paris SG 1.5 gol üstü %88
- Club Brugge – Antwerp 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Mallorca maç tahminleri ve form
- Sabadell maç tahminleri ve form
- Segunda tahminleri ve puan durumu
- 13 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
