Arouca – Santa Clara Maç Tahmini
Primeira Liga · 13 Eylül 2026 20:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Santa Clara kazanır (%36) · oran 2.90. En olası seçim 3.5 Alt %80 (oran ~1.25). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Arouca 1.12 – 1.19 Santa Clara
En olası skorlar
1-1 14%0-1 11%0-0 11%1-0 10%1-2 8%
Neden?
- Form: Arouca son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Santa Clara 2.2 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%36), sitelerinki ev sahibi (%36).
- Gol beklentisi: Arouca 1.1 – Santa Clara 1.2; 2.5 üstü ihtimali %41, karşılıklı gol %50.
Arouca – Santa Clara geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Arouca 3 galibiyet, 3 beraberlik, Santa Clara 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-13 | Primeira Liga | Arouca – Santa Clara | 1-2 | Santa Clara kazandı |
| 2026-05-02 | Primeira Liga | Arouca – Santa Clara | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-12-21 | Primeira Liga | Santa Clara – Arouca | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-04-26 | Primeira Liga | Santa Clara – Arouca | 2-0 | Santa Clara kazandı |
| 2024-12-15 | Primeira Liga | Arouca – Santa Clara | 1-0 | Arouca kazandı |
| 2023-02-11 | Primeira Liga | Arouca – Santa Clara | 1-0 | Arouca kazandı |
| 2022-08-20 | Primeira Liga | Santa Clara – Arouca | 1-2 | Arouca kazandı |
| 2022-04-15 | Primeira Liga | Arouca – Santa Clara | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.72 | 2.88 | 2.90 | 2.32 | 1.25 |
| Bet365 | 2.57 | 3.20 | 2.70 | 2.25 | 1.62 |
| Bet&Win | 2.60 | 3.20 | 2.65 | — | — |
| BetVictor | 2.55 | 3.00 | 2.70 | — | — |
| Betfred | 2.50 | 3.10 | 2.75 | — | — |
| Paddy Power | 2.60 | 3.10 | 2.75 | — | — |
| SkyBet | 2.50 | 3.10 | 2.70 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Arouca – Santa Clara maçını kim kazanır?
Modelimize göre santa clara kazanır ihtimali %36; beraberlik %32.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %50. Gol beklentisi Arouca 1.12 – 1.19 Santa Clara.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %41, alt %59. 1.5 üst %67, 3.5 üst %20.
Arouca – Santa Clara maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Arouca 3, Santa Clara 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
13 Eylül 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Arouca – Santa Clara 3.5 gol altı %80
- Benfica – Gil Vicente Ev sahibi kazanır %90
- Famalicao – Sp Lisbon 1.5 gol üstü %77
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %94
- Elversberg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %94
- Levante – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Zwolle – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Heerenveen – Telstar 1.5 gol üstü %88
- Brest – Paris SG 1.5 gol üstü %88
- Club Brugge – Antwerp 1.5 gol üstü %88
- Getafe – La Coruna 3.5 gol altı %88
İlgili sayfalar
- Arouca maç tahminleri ve form
- Santa Clara maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 13 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
