Sheffield United – Wolves Maç Tahmini
Championship · 13 Eylül 2026 14:00 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Wolves kazanır (%47) · oran 2.24. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.26). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Sheffield United 1.25 – 1.75 Wolves
En olası skorlar
1-1 11%1-2 10%0-1 8%0-2 8%2-1 7%
Neden?
- Form: Sheffield United son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Wolves 1.6 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Sheffield United maç başına 1.27 gol beklentisi (xG) üretiyor, Wolves 1.25. Savunmada Sheffield United 2.28, Wolves 1.87 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%45); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Sheffield United 1.2 – Wolves 1.8; 2.5 üstü ihtimali %58, karşılıklı gol %59.
Sheffield United – Wolves geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Sheffield United 2 galibiyet, 1 beraberlik, Wolves 5 galibiyet. Maç başına ortalama 1.75 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-13 | Championship | Sheffield United – Wolves | 0-1 | Wolves kazandı |
| 2024-02-25 | Premier League | Wolves – Sheffield United | 1-0 | Wolves kazandı |
| 2023-11-04 | Premier League | Sheffield United – Wolves | 2-1 | Sheffield United kazandı |
| 2021-04-17 | Premier League | Wolves – Sheffield United | 1-0 | Wolves kazandı |
| 2020-09-14 | Premier League | Sheffield United – Wolves | 0-2 | Wolves kazandı |
| 2020-07-08 | Premier League | Sheffield United – Wolves | 1-0 | Sheffield United kazandı |
| 2019-12-01 | Premier League | Wolves – Sheffield United | 1-1 | Beraberlik |
| 2018-02-03 | Championship | Wolves – Sheffield United | 3-0 | Wolves kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.40 | 3.65 | 2.24 | 1.78 | 2.20 |
| Bet365 | 3.20 | 3.50 | 2.10 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 3.20 | 3.50 | 2.15 | — | — |
| BetVictor | 3.13 | 3.50 | 2.05 | — | — |
| Betfred | 3.10 | 3.75 | 2.15 | — | — |
| Paddy Power | 3.00 | 3.60 | 2.10 | — | — |
| SkyBet | 3.10 | 3.60 | 2.10 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Sheffield United – Wolves maçını kim kazanır?
Modelimize göre wolves kazanır ihtimali %47; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Sheffield United 1.25 – 1.75 Wolves.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %58, alt %42. 1.5 üst %79, 3.5 üst %32.
Sheffield United – Wolves maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Sheffield United 2, Wolves 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
13 Eylül 2026 günü diğer Championship maçları
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Sparta Rotterdam 1.5 gol üstü %94
- Elversberg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %94
- Levante – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Zwolle – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Benfica – Gil Vicente Ev sahibi kazanır %90
- Heerenveen – Telstar 1.5 gol üstü %88
- Brest – Paris SG 1.5 gol üstü %88
- Club Brugge – Antwerp 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Sheffield United maç tahminleri ve form
- Wolves maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 13 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
