Mechelen – Anderlecht Maç Tahmini
Pro League · 11 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Anderlecht kazanır (%57) · oran 1.89. En olası seçim 1.5 Üst %80 (oran ~1.26). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Mechelen 1.05 – 1.93 Anderlecht
En olası skorlar
1-1 11%1-2 10%0-2 9%0-1 9%1-3 6%
Neden?
- Form: Mechelen son 5 maçta ortalama 0.4 puan, Anderlecht 1.4 — Anderlecht formda önde.
- Anderlecht güç puanında hafif önde (60 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%57 vs %53).
- Gol beklentisi: Mechelen 1.1 – Anderlecht 1.9; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %56.
Mechelen – Anderlecht geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Mechelen 1 galibiyet, 2 beraberlik, Anderlecht 5 galibiyet. Maç başına ortalama 3.25 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-11 | Pro League | Mechelen – Anderlecht | 0-1 | Anderlecht kazandı |
| 2026-05-17 | Pro League | Anderlecht – Mechelen | 2-2 | Beraberlik |
| 2026-04-18 | Pro League | Mechelen – Anderlecht | 1-2 | Anderlecht kazandı |
| 2026-03-15 | Pro League | Mechelen – Anderlecht | 1-0 | Mechelen kazandı |
| 2025-11-01 | Pro League | Anderlecht – Mechelen | 3-1 | Anderlecht kazandı |
| 2025-01-26 | Pro League | Anderlecht – Mechelen | 4-1 | Anderlecht kazandı |
| 2024-08-17 | Pro League | Mechelen – Anderlecht | 1-3 | Anderlecht kazandı |
| 2024-02-01 | Pro League | Mechelen – Anderlecht | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 4.50 | 3.85 | 1.89 | 1.76 | 2.26 |
| Bet365 | 3.90 | 3.70 | 1.80 | 1.67 | 2.15 |
| Bet&Win | 4.00 | 3.80 | 1.83 | — | — |
| BetVictor | 4.00 | 3.70 | 1.75 | — | — |
| Betfred | 3.75 | 3.60 | 1.83 | — | — |
| Paddy Power | 3.60 | 3.60 | 1.80 | — | — |
| SkyBet | 3.50 | 3.50 | 1.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Mechelen – Anderlecht maçını kim kazanır?
Modelimize göre anderlecht kazanır ihtimali %57; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Mechelen 1.05 – 1.93 Anderlecht.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %80, 3.5 üst %32.
Mechelen – Anderlecht maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Mechelen 1, Anderlecht 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
11 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Besiktas – Erzurumspor 3.5 gol altı %94
- AZ Alkmaar – Willem II Karşılıklı gol yok %92
- Nurnberg – Hannover 1.5 gol üstü %85
- Rennes – Marseille 1.5 gol üstü %84
- Darmstadt – Bielefeld 1.5 gol üstü %84
- Union Berlin – Schalke 04 1.5 gol üstü %83
- West Ham – Wrexham 1.5 gol üstü %82
- Sevilla – Valencia 3.5 gol altı %80
İlgili sayfalar
- Mechelen maç tahminleri ve form
- Anderlecht maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 11 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
