Watford – Preston Maç Tahmini
Championship · 8 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Watford kazanır (%42) · oran 2.24. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.32). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Watford 1.49 – 1.2 Preston
En olası skorlar
1-1 13%1-0 9%2-1 9%0-1 8%2-0 8%
Neden?
- Form: Watford son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Preston 0.6 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Watford 1.5 – Preston 1.2; 2.5 üstü ihtimali %50, karşılıklı gol %56.
Watford – Preston geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Watford 2 galibiyet, 4 beraberlik, Preston 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-08 | Championship | Watford – Preston | 2-1 | Watford kazandı |
| 2026-02-14 | Championship | Preston – Watford | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-11-25 | Championship | Watford – Preston | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-01-21 | Championship | Watford – Preston | 1-2 | Preston kazandı |
| 2024-10-02 | Championship | Preston – Watford | 3-0 | Preston kazandı |
| 2024-04-06 | Championship | Watford – Preston | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-12-16 | Championship | Preston – Watford | 1-5 | Watford kazandı |
| 2023-03-04 | Championship | Watford – Preston | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.20 | 3.60 | 3.70 | 1.97 | 2.00 |
| Bet365 | 2.05 | 3.40 | 3.40 | 1.93 | 1.93 |
| Bet&Win | 2.10 | 3.40 | 3.50 | — | — |
| BetVictor | 2.05 | 3.50 | 3.50 | — | — |
| Betfred | 2.20 | 3.50 | 3.20 | — | — |
| Paddy Power | 2.05 | 3.40 | 3.50 | — | — |
| SkyBet | 2.05 | 3.50 | 3.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Watford – Preston maçını kim kazanır?
Modelimize göre watford kazanır ihtimali %42; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Watford 1.49 – 1.2 Preston.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %50, alt %50. 1.5 üst %75, 3.5 üst %26.
Watford – Preston maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Watford 2, Preston 2 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Eylül 2026 günü diğer Championship maçları
- Blackburn – Sheffield United 1.5 gol üstü %76
- Cardiff – Stoke 1.5 gol üstü %82
- Southampton – Swansea 1.5 gol üstü %78
- Watford – Preston 1.5 gol üstü %75
- Wrexham – Burnley 3.5 gol altı %75
- Bolton – West Ham 1.5 gol üstü %83
Günün en güçlü tahminleri
İlgili sayfalar
- Watford maç tahminleri ve form
- Preston maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 8 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
