Southampton – Swansea Maç Tahmini
Championship · 8 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Southampton kazanır (%53) · oran 1.89. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Southampton 1.83 – 1.12 Swansea
En olası skorlar
1-1 11%2-1 10%1-0 9%2-0 9%1-2 6%
Neden?
- Form: Southampton son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Swansea 2.2 — Swansea formda önde.
- Southampton güç puanında hafif önde (46 puan).
- Hücum: Southampton maç başına 0.77 gol beklentisi (xG) üretiyor, Swansea 0.83. Savunmada Southampton 2.34, Swansea 1.72 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%53); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Southampton 1.8 – Swansea 1.1; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %57.
Southampton – Swansea geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Southampton 5 galibiyet, 2 beraberlik, Swansea 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-08 | Championship | Southampton – Swansea | 3-1 | Southampton kazandı |
| 2026-04-18 | Championship | Swansea – Southampton | 1-2 | Southampton kazandı |
| 2025-10-18 | Championship | Southampton – Swansea | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-01-20 | Championship | Swansea – Southampton | 1-3 | Southampton kazandı |
| 2023-12-26 | Championship | Southampton – Swansea | 5-0 | Southampton kazandı |
| 2018-05-08 | Premier League | Swansea – Southampton | 0-1 | Southampton kazandı |
| 2017-08-12 | Premier League | Southampton – Swansea | 0-0 | Beraberlik |
| 2017-01-31 | Premier League | Swansea – Southampton | 2-1 | Swansea kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.89 | 3.95 | 4.50 | 1.80 | 2.22 |
| Bet365 | 1.76 | 3.80 | 4.00 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 1.83 | 3.75 | 4.00 | — | — |
| BetVictor | 1.80 | 3.80 | 4.10 | — | — |
| Betfred | 1.83 | 3.75 | 4.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.80 | 3.60 | 4.20 | — | — |
| SkyBet | 1.80 | 3.75 | 4.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Southampton – Swansea maçını kim kazanır?
Modelimize göre southampton kazanır ihtimali %53; beraberlik %26.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Southampton 1.83 – 1.12 Swansea.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %78, 3.5 üst %32.
Southampton – Swansea maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Southampton 5, Swansea 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
8 Eylül 2026 günü diğer Championship maçları
- Blackburn – Sheffield United 1.5 gol üstü %76
- Cardiff – Stoke 1.5 gol üstü %82
- Southampton – Swansea 1.5 gol üstü %78
- Watford – Preston 1.5 gol üstü %75
- Wrexham – Burnley 3.5 gol altı %75
- Bolton – West Ham 1.5 gol üstü %83
Günün en güçlü tahminleri
İlgili sayfalar
- Southampton maç tahminleri ve form
- Swansea maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 8 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
