Lens – Lorient Maç Tahmini
Ligue 1 · 5 Eylül 2026 18:15 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Lens kazanır (%69) · oran 1.50. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.23). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Lens 2.23 – 0.82 Lorient
En olası skorlar
2-0 12%1-0 10%2-1 10%1-1 9%3-0 9%
Neden?
- Form: Lens son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Lorient 1.0 — Lens formda önde.
- Lens güç puanında hafif önde (87 puan).
- Hücum: Lens maç başına 2.56 gol beklentisi (xG) üretiyor, Lorient 1.46. Savunmada Lens 1.32, Lorient 1.55 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%67); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Lens 2.2 – Lorient 0.8; 2.5 üstü ihtimali %59, karşılıklı gol %55.
Lens – Lorient geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Lens 4 galibiyet, 1 beraberlik, Lorient 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-05 | Ligue 1 | Lens – Lorient | 0-1 | Lorient kazandı |
| 2026-03-14 | Ligue 1 | Lorient – Lens | 2-1 | Lorient kazandı |
| 2025-11-02 | Ligue 1 | Lens – Lorient | 3-0 | Lens kazandı |
| 2024-05-03 | Ligue 1 | Lens – Lorient | 2-0 | Lens kazandı |
| 2023-11-04 | Ligue 1 | Lorient – Lens | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-05-21 | Ligue 1 | Lorient – Lens | 1-3 | Lens kazandı |
| 2022-08-31 | Ligue 1 | Lens – Lorient | 5-2 | Lens kazandı |
| 2022-02-06 | Ligue 1 | Lorient – Lens | 2-0 | Lorient kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.50 | 4.80 | 7.00 | 1.69 | 2.36 |
| Bet365 | 1.45 | 4.33 | 7.00 | 1.62 | 2.30 |
| Bet&Win | 1.47 | 4.60 | 6.25 | — | — |
| BetVictor | 1.44 | 4.33 | 6.00 | — | — |
| Betfred | 1.50 | 4.50 | 6.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.44 | 4.50 | 6.00 | — | — |
| SkyBet | 1.44 | 4.50 | 6.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Lens – Lorient maçını kim kazanır?
Modelimize göre lens kazanır ihtimali %69; beraberlik %20.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Lens 2.23 – 0.82 Lorient.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %82, 3.5 üst %36.
Lens – Lorient maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Lens 4, Lorient 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
5 Eylül 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Schalke 04 – Bayern Munich 1.5 gol üstü %93
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Man City – Coventry 1.5 gol üstü %90
- Leverkusen – Union Berlin 1.5 gol üstü %89
- Sp Lisbon – Nacional 1.5 gol üstü %88
- Hoffenheim – Dortmund 1.5 gol üstü %87
- Wolfsburg – Cottbus 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Lens maç tahminleri ve form
- Lorient maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 5 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
