QPR – Middlesbrough Maç Tahmini
Championship · 5 Eylül 2026 17:00 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Middlesbrough kazanır (%45) · oran 2.30. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.27). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: QPR 1.31 – 1.7 Middlesbrough
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%0-1 8%2-1 7%0-2 7%
Neden?
- Form: QPR son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Middlesbrough 1.6 — form dengeli.
- Middlesbrough güç puanında hafif önde (63 puan).
- Hücum: QPR maç başına 1.07 gol beklentisi (xG) üretiyor, Middlesbrough 0.85. Savunmada QPR 2.04, Middlesbrough 1.78 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%44); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: QPR 1.3 – Middlesbrough 1.7; 2.5 üstü ihtimali %58, karşılıklı gol %62.
QPR – Middlesbrough geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: QPR 1 galibiyet, 0 beraberlik, Middlesbrough 7 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-05 | Championship | QPR – Middlesbrough | 0-1 | Middlesbrough kazandı |
| 2026-03-08 | Championship | QPR – Middlesbrough | 0-4 | Middlesbrough kazandı |
| 2025-12-13 | Championship | Middlesbrough – QPR | 3-1 | Middlesbrough kazandı |
| 2025-03-11 | Championship | Middlesbrough – QPR | 2-1 | Middlesbrough kazandı |
| 2024-11-05 | Championship | QPR – Middlesbrough | 1-4 | Middlesbrough kazandı |
| 2024-03-09 | Championship | QPR – Middlesbrough | 0-2 | Middlesbrough kazandı |
| 2023-09-02 | Championship | Middlesbrough – QPR | 0-2 | QPR kazandı |
| 2023-02-18 | Championship | Middlesbrough – QPR | 3-1 | Middlesbrough kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.25 | 3.75 | 2.30 | 1.77 | 2.24 |
| Bet365 | 3.20 | 3.40 | 2.15 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 3.20 | 3.50 | 2.20 | — | — |
| BetVictor | 3.13 | 3.60 | 2.15 | — | — |
| Betfred | 3.20 | 3.60 | 2.15 | — | — |
| Paddy Power | 3.00 | 3.50 | 2.20 | — | — |
| SkyBet | 3.00 | 3.50 | 2.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
QPR – Middlesbrough maçını kim kazanır?
Modelimize göre middlesbrough kazanır ihtimali %45; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %62. Gol beklentisi QPR 1.31 – 1.7 Middlesbrough.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %58, alt %42. 1.5 üst %79, 3.5 üst %32.
QPR – Middlesbrough maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada QPR 1, Middlesbrough 7 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
5 Eylül 2026 günü diğer Championship maçları
- Lincoln – Southampton 1.5 gol üstü %77
- Preston – Blackburn 3.5 gol altı %75
- Stoke – Charlton 3.5 gol altı %78
- Burnley – Bristol City 1.5 gol üstü %79
- Millwall – Bolton 3.5 gol altı %76
- Portsmouth – Cardiff 1.5 gol üstü %79
- QPR – Middlesbrough 1.5 gol üstü %79
- Sheffield United – Norwich 1.5 gol üstü %78
- West Brom – Watford 1.5 gol üstü %74
- West Ham – Derby 1.5 gol üstü %80
Günün en güçlü tahminleri
- Schalke 04 – Bayern Munich 1.5 gol üstü %93
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Man City – Coventry 1.5 gol üstü %90
- Leverkusen – Union Berlin 1.5 gol üstü %89
- Sp Lisbon – Nacional 1.5 gol üstü %88
- Hoffenheim – Dortmund 1.5 gol üstü %87
- Wolfsburg – Cottbus 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- QPR maç tahminleri ve form
- Middlesbrough maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 5 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
