Nott'm Forest – Tottenham Maç Tahmini
Premier League · 5 Eylül 2026 17:00 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Nott'm Forest kazanır (%35) · oran 2.52. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.34). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Nott'm Forest 1.36 – 1.35 Tottenham
En olası skorlar
1-1 13%1-0 8%0-1 8%2-1 8%1-2 8%
Neden?
- Form: Nott'm Forest son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Tottenham 0.8 — form dengeli.
- Nott'm Forest güç puanında hafif önde (64 puan).
- Hücum: Nott'm Forest maç başına 1.59 gol beklentisi (xG) üretiyor, Tottenham 1.28. Savunmada Nott'm Forest 1.61, Tottenham 1.59 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%40); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Nott'm Forest 1.4 – Tottenham 1.4; 2.5 üstü ihtimali %51, karşılıklı gol %57.
Nott'm Forest – Tottenham geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Nott'm Forest 4 galibiyet, 1 beraberlik, Tottenham 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-05 | Premier League | Nott'm Forest – Tottenham | 0-0 | Beraberlik |
| 2026-03-22 | Premier League | Tottenham – Nott'm Forest | 0-3 | Nott'm Forest kazandı |
| 2025-12-14 | Premier League | Nott'm Forest – Tottenham | 3-0 | Nott'm Forest kazandı |
| 2025-04-21 | Premier League | Tottenham – Nott'm Forest | 1-2 | Nott'm Forest kazandı |
| 2024-12-26 | Premier League | Nott'm Forest – Tottenham | 1-0 | Nott'm Forest kazandı |
| 2024-04-07 | Premier League | Tottenham – Nott'm Forest | 3-1 | Tottenham kazandı |
| 2023-12-15 | Premier League | Nott'm Forest – Tottenham | 0-2 | Tottenham kazandı |
| 2023-03-11 | Premier League | Tottenham – Nott'm Forest | 3-1 | Tottenham kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.52 | 3.55 | 3.05 | 1.98 | 1.99 |
| Bet365 | 2.40 | 3.40 | 2.90 | 1.91 | 1.91 |
| Bet&Win | 2.45 | 3.25 | 2.87 | — | — |
| BetVictor | 2.38 | 3.40 | 2.90 | — | — |
| Betfred | 2.40 | 3.40 | 2.88 | — | — |
| Paddy Power | 2.38 | 3.30 | 2.88 | — | — |
| SkyBet | 2.38 | 3.30 | 2.88 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Nott'm Forest – Tottenham maçını kim kazanır?
Modelimize göre nott'm forest kazanır ihtimali %35; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Nott'm Forest 1.36 – 1.35 Tottenham.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %51, alt %49. 1.5 üst %76, 3.5 üst %29.
Nott'm Forest – Tottenham maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Nott'm Forest 4, Tottenham 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
5 Eylül 2026 günü diğer Premier League maçları
- Newcastle – Bournemouth 1.5 gol üstü %85
- Brentford – Sunderland 1.5 gol üstü %78
- Brighton – Leeds 1.5 gol üstü %77
- Fulham – Crystal Palace 1.5 gol üstü %76
- Man City – Coventry 1.5 gol üstü %90
- Nott'm Forest – Tottenham 1.5 gol üstü %76
- Hull – Aston Villa 1.5 gol üstü %74
Günün en güçlü tahminleri
- Schalke 04 – Bayern Munich 1.5 gol üstü %93
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Feyenoord 1.5 gol üstü %91
- Leverkusen – Union Berlin 1.5 gol üstü %89
- Sp Lisbon – Nacional 1.5 gol üstü %88
- Hoffenheim – Dortmund 1.5 gol üstü %87
- Wolfsburg – Cottbus 1.5 gol üstü %87
- Werder Bremen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Nott'm Forest maç tahminleri ve form
- Tottenham maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 5 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
