Alaves – Villarreal Maç Tahmini
La Liga · 28 Ağustos 2026 22:30 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Villarreal kazanır (%43) · oran 2.32. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.29). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Alaves 1.21 – 1.53 Villarreal
En olası skorlar
1-1 13%0-1 9%1-2 9%0-2 8%2-1 7%
Neden?
- Form: Alaves son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Villarreal 1.0 — Alaves formda önde.
- Villarreal güç puanında hafif önde (89 puan).
- Hücum: Alaves maç başına 1.61 gol beklentisi (xG) üretiyor, Villarreal 1.87. Savunmada Alaves 1.13, Villarreal 1.44 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%43); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Alaves 1.2 – Villarreal 1.5; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %57.
Alaves – Villarreal geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Alaves 3 galibiyet, 3 beraberlik, Villarreal 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-28 | La Liga | Alaves – Villarreal | 1-0 | Alaves kazandı |
| 2026-03-13 | La Liga | Alaves – Villarreal | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-01-10 | La Liga | Villarreal – Alaves | 3-1 | Villarreal kazandı |
| 2025-03-08 | La Liga | Alaves – Villarreal | 1-0 | Alaves kazandı |
| 2024-11-09 | La Liga | Villarreal – Alaves | 3-0 | Villarreal kazandı |
| 2024-02-10 | La Liga | Alaves – Villarreal | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-10-22 | La Liga | Villarreal – Alaves | 1-1 | Beraberlik |
| 2022-04-30 | La Liga | Alaves – Villarreal | 2-1 | Alaves kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.35 | 3.65 | 2.32 | 1.87 | 2.12 |
| Bet365 | 3.20 | 3.50 | 2.20 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 3.10 | 3.50 | 2.25 | — | — |
| BetVictor | 3.13 | 3.60 | 2.20 | — | — |
| Betfred | 3.00 | 3.50 | 2.30 | — | — |
| Paddy Power | 3.20 | 3.40 | 2.20 | — | — |
| SkyBet | 3.20 | 3.50 | 2.15 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Alaves – Villarreal maçını kim kazanır?
Modelimize göre villarreal kazanır ihtimali %43; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Alaves 1.21 – 1.53 Villarreal.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %75, 3.5 üst %28.
Alaves – Villarreal maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Alaves 3, Villarreal 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
28 Ağustos 2026 günü diğer La Liga maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Stuttgart 3.5 gol altı %89
- Genk – Beveren 1.5 gol üstü %87
- Groningen – For Sittard 1.5 gol üstü %85
- Cremonese – Modena 3.5 gol altı %82
- Rio Ave – Sp Lisbon 1.5 gol üstü %82
- Milan – Venezia 1.5 gol üstü %80
- Tenerife – Sp Gijon 3.5 gol altı %80
- Crystal Palace – Man City 1.5 gol üstü %80
İlgili sayfalar
- Alaves maç tahminleri ve form
- Villarreal maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 28 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
