Wrexham – Birmingham Maç Tahmini
Championship · 28 Ağustos 2026 22:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Wrexham kazanır (%43) · oran 2.32. En olası seçim 3.5 Alt %74 (oran ~1.34). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Wrexham 1.45 – 1.12 Birmingham
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%2-1 9%0-0 8%2-0 8%
Neden?
- Form: Wrexham son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Birmingham 1.8 — Birmingham formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%43); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Wrexham 1.4 – Birmingham 1.1; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %54.
Wrexham – Birmingham geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Wrexham 0 galibiyet, 1 beraberlik, Birmingham 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.33 gol, karşılıklı gol oranı %67, 2.5 üst %33.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-28 | Championship | Wrexham – Birmingham | 1-2 | Birmingham kazandı |
| 2026-04-12 | Championship | Birmingham – Wrexham | 2-0 | Birmingham kazandı |
| 2025-10-03 | Championship | Wrexham – Birmingham | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.32 | 3.45 | 3.45 | 2.12 | 1.87 |
| Bet365 | 2.15 | 3.40 | 3.30 | 2.00 | 1.80 |
| Bet&Win | 2.20 | 3.40 | 3.25 | — | — |
| BetVictor | 2.20 | 3.40 | 3.25 | — | — |
| Betfred | 2.25 | 3.50 | 3.10 | — | — |
| Paddy Power | 2.20 | 3.25 | 3.30 | — | — |
| SkyBet | 2.20 | 3.30 | 3.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Wrexham – Birmingham maçını kim kazanır?
Modelimize göre wrexham kazanır ihtimali %43; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Wrexham 1.45 – 1.12 Birmingham.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %73, 3.5 üst %26.
Wrexham – Birmingham maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Wrexham 0, Birmingham 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.33 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %67.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
28 Ağustos 2026 günü diğer Championship maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Stuttgart 3.5 gol altı %89
- Genk – Beveren 1.5 gol üstü %87
- Groningen – For Sittard 1.5 gol üstü %85
- Cremonese – Modena 3.5 gol altı %82
- Rio Ave – Sp Lisbon 1.5 gol üstü %82
- Milan – Venezia 1.5 gol üstü %80
- Tenerife – Sp Gijon 3.5 gol altı %80
- Crystal Palace – Man City 1.5 gol üstü %80
İlgili sayfalar
- Wrexham maç tahminleri ve form
- Birmingham maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 28 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
