Leganes – Mirandes Maç Tahmini
Segunda · 31 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Leganes kazanır (%48) · oran 2.10. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.31). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Leganes 1.63 – 1.12 Mirandes
En olası skorlar
1-1 12%1-0 10%2-1 10%2-0 9%0-0 7%
Neden?
- Form: Leganes son 5 maçta ortalama 0.2 puan, Mirandes 1.4 — Mirandes formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%47); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Leganes 1.6 – Mirandes 1.1; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %57.
Leganes – Mirandes geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Leganes 5 galibiyet, 3 beraberlik, Mirandes 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-31 | Segunda | Leganes – Mirandes | 1-0 | Leganes kazandı |
| 2025-10-11 | Segunda | Mirandes – Leganes | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-03-17 | Segunda | Leganes – Mirandes | 4-0 | Leganes kazandı |
| 2023-09-24 | Segunda | Mirandes – Leganes | 1-3 | Leganes kazandı |
| 2023-02-25 | Segunda | Mirandes – Leganes | 0-0 | Beraberlik |
| 2022-12-06 | Segunda | Leganes – Mirandes | 2-2 | Beraberlik |
| 2022-03-06 | Segunda | Leganes – Mirandes | 2-0 | Leganes kazandı |
| 2021-09-26 | Segunda | Mirandes – Leganes | 1-2 | Leganes kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.10 | 3.55 | 3.45 | 1.86 | 2.00 |
| Bet365 | 2.05 | 3.50 | 3.30 | 1.83 | 1.98 |
| Bet&Win | 2.05 | 3.40 | 3.20 | — | — |
| BetVictor | 2.00 | 3.40 | 3.30 | — | — |
| Betfred | 2.00 | 3.50 | 3.30 | — | — |
| Ladbrokes | 2.00 | 3.25 | 3.10 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Leganes – Mirandes maçını kim kazanır?
Modelimize göre leganes kazanır ihtimali %48; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Leganes 1.63 – 1.12 Mirandes.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %76, 3.5 üst %28.
Leganes – Mirandes maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Leganes 5, Mirandes 0 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
31 Mayıs 2026 günü diğer Segunda maçları
- Almeria – Valladolid 1.5 gol üstü %83
- Burgos – Andorra 1.5 gol üstü %74
- Castellon – Eibar 1.5 gol üstü %83
- La Coruna – Las Palmas 3.5 gol altı %76
- Santander – Cadiz 1.5 gol üstü %83
- Zaragoza – Malaga 3.5 gol altı %77
- Cordoba – Huesca 1.5 gol üstü %78
- Leganes – Mirandes 1.5 gol üstü %76
İlgili sayfalar
- Leganes maç tahminleri ve form
- Mirandes maç tahminleri ve form
- Segunda tahminleri ve puan durumu
- 31 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
