Cordoba – Huesca Maç Tahmini
Segunda · 31 Mayıs 2026 22:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Cordoba kazanır (%57) · oran 1.82. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.30). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Cordoba 1.89 – 1.0 Huesca
En olası skorlar
1-1 11%1-0 10%2-0 10%2-1 10%3-0 6%
Neden?
- Form: Cordoba son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Huesca 0.8 — Cordoba formda önde.
- Cordoba güç puanında hafif önde (69 puan).
- Hücum: Cordoba maç başına 0.76 gol beklentisi (xG) üretiyor, Huesca 0.96. Savunmada Cordoba 2.02, Huesca 0.98 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%55); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Cordoba 1.9 – Huesca 1.0; 2.5 üstü ihtimali %55, karşılıklı gol %54.
Cordoba – Huesca geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Cordoba 1 galibiyet, 1 beraberlik, Huesca 6 galibiyet. Maç başına ortalama 3.5 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-31 | Segunda | Cordoba – Huesca | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-01-12 | Segunda | Huesca – Cordoba | 1-2 | Cordoba kazandı |
| 2025-02-09 | Segunda | Cordoba – Huesca | 1-2 | Huesca kazandı |
| 2024-09-23 | Segunda | Huesca – Cordoba | 4-1 | Huesca kazandı |
| 2018-05-05 | Segunda | Cordoba – Huesca | 2-4 | Huesca kazandı |
| 2017-12-02 | Segunda | Huesca – Cordoba | 3-1 | Huesca kazandı |
| 2017-02-12 | Segunda | Cordoba – Huesca | 0-2 | Huesca kazandı |
| 2016-09-11 | Segunda | Huesca – Cordoba | 3-0 | Huesca kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.82 | 3.60 | 5.60 | 1.85 | 2.04 |
| Bet365 | 1.71 | 3.20 | 5.50 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 1.75 | 3.30 | 4.50 | — | — |
| BetVictor | 1.73 | 3.60 | 4.20 | — | — |
| Betfred | 1.80 | 3.50 | 4.20 | — | — |
| Ladbrokes | 1.73 | 3.20 | 4.40 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Cordoba – Huesca maçını kim kazanır?
Modelimize göre cordoba kazanır ihtimali %57; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Cordoba 1.89 – 1.0 Huesca.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %78, 3.5 üst %31.
Cordoba – Huesca maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Cordoba 1, Huesca 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
31 Mayıs 2026 günü diğer Segunda maçları
- Almeria – Valladolid 1.5 gol üstü %83
- Burgos – Andorra 1.5 gol üstü %74
- Castellon – Eibar 1.5 gol üstü %83
- La Coruna – Las Palmas 3.5 gol altı %76
- Santander – Cadiz 1.5 gol üstü %83
- Zaragoza – Malaga 3.5 gol altı %77
- Cordoba – Huesca 1.5 gol üstü %78
- Leganes – Mirandes 1.5 gol üstü %76
İlgili sayfalar
- Cordoba maç tahminleri ve form
- Huesca maç tahminleri ve form
- Segunda tahminleri ve puan durumu
- 31 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
