Gent – St. Gilloise Maç Tahmini
Pro League · 21 Mayıs 2026 21:30 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: St. Gilloise kazanır (%55) · oran 1.80. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.33). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Gent 1.01 – 1.76 St. Gilloise
En olası skorlar
1-1 12%0-1 10%1-2 10%0-2 10%0-0 7%
Neden?
- Form: Gent son 5 maçta ortalama 0.6 puan, St. Gilloise 1.4 — St. Gilloise formda önde.
- Güç farkı belirgin: St. Gilloise güç puanında 182 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%55); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Gent 1.0 – St. Gilloise 1.8; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %53.
Gent – St. Gilloise geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Gent 0 galibiyet, 4 beraberlik, St. Gilloise 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-21 | Pro League | Gent – St. Gilloise | 0-0 | Beraberlik |
| 2026-04-22 | Pro League | St. Gilloise – Gent | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-12-06 | Pro League | St. Gilloise – Gent | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-08-09 | Pro League | Gent – St. Gilloise | 2-3 | St. Gilloise kazandı |
| 2025-05-25 | Pro League | St. Gilloise – Gent | 3-1 | St. Gilloise kazandı |
| 2025-04-05 | Pro League | Gent – St. Gilloise | 0-3 | St. Gilloise kazandı |
| 2024-12-26 | Pro League | Gent – St. Gilloise | 1-3 | St. Gilloise kazandı |
| 2024-10-19 | Pro League | St. Gilloise – Gent | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 4.60 | 3.70 | 1.77 | 1.89 | 1.90 |
| Bet365 | 4.50 | 3.70 | 1.75 | 1.90 | 1.90 |
| Bet&Win | 4.40 | 3.60 | 1.80 | — | — |
| Betfred | 4.20 | 3.60 | 1.73 | — | — |
| Ladbrokes | 4.40 | 3.60 | 1.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Gent – St. Gilloise maçını kim kazanır?
Modelimize göre st. gilloise kazanır ihtimali %55; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Gent 1.01 – 1.76 St. Gilloise.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %75, 3.5 üst %28.
Gent – St. Gilloise maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Gent 0, St. Gilloise 4 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
21 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları
- Anderlecht – St Truiden 1.5 gol üstü %83
- Gent – St. Gilloise 1.5 gol üstü %75
- Mechelen – Club Brugge 1.5 gol üstü %87
Günün en güçlü tahminleri
- Panetolikos – Asteras Tripolis 3.5 gol altı %78
- Atromitos – Panserraikos 3.5 gol altı %77
- Kifisia – Larisa 3.5 gol altı %76
İlgili sayfalar
- Gent maç tahminleri ve form
- St. Gilloise maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 21 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
