BankoZeka

Anderlecht – St Truiden Maç Tahmini

Pro League · 21 Mayıs 2026 21:30 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Anderlecht kazanır (%44) · oran 2.24. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.21). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Anderlecht44% 2.24
Beraberlik25% 3.80
St Truiden32% 3.10

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var63% ~1.59
Karşılıklı gol yok37% ~2.71

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü83% ~1.21
2.5 gol üstü61% 1.63
3.5 gol üstü38% ~2.58

Gol beklentisi: Anderlecht 1.72 – 1.44 St Truiden

En olası skorlar

1-1 11%2-1 9%1-2 8%1-0 7%2-2 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Anderlecht – St Truiden geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Anderlecht 6 galibiyet, 1 beraberlik, St Truiden 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-05-21Pro LeagueAnderlecht – St Truiden3-1Anderlecht kazandı
2026-04-23Pro LeagueSt Truiden – Anderlecht2-0St Truiden kazandı
2025-12-13Pro LeagueAnderlecht – St Truiden2-1Anderlecht kazandı
2025-10-19Pro LeagueSt Truiden – Anderlecht2-2Beraberlik
2024-12-15Pro LeagueSt Truiden – Anderlecht0-2Anderlecht kazandı
2024-07-27Pro LeagueAnderlecht – St Truiden1-0Anderlecht kazandı
2024-02-18Pro LeagueAnderlecht – St Truiden4-1Anderlecht kazandı
2023-08-13Pro LeagueSt Truiden – Anderlecht0-1Anderlecht kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.2.243.803.101.632.36
Bet3652.203.753.001.602.30
Bet&Win2.203.703.00——
Betfred2.203.602.80——
Ladbrokes2.203.703.00——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Anderlecht

10.31 EWesterlo4-1 G
10.25 DGent4-0 M
10.10 DCercle Brugge1-2 G
09.19 EWaregem3-0 G
09.11 DMechelen0-1 G

St Truiden

11.01 EOud-Heverlee Leuven1-2 M
10.25 DClub Brugge3-2 M
10.11 DMechelen4-3 M
09.20 EWesterlo0-2 M
09.12 DBeveren2-0 M

Sık sorulanlar

Anderlecht – St Truiden maçını kim kazanır?

Modelimize göre anderlecht kazanır ihtimali %44; beraberlik %25.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %63. Gol beklentisi Anderlecht 1.72 – 1.44 St Truiden.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %61, alt %39. 1.5 üst %83, 3.5 üst %38.

Anderlecht – St Truiden maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Anderlecht 6, St Truiden 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

21 Mayıs 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: