Trabzonspor – Genclerbirligi Maç Tahmini
Süper Lig · 17 Mayıs 2026 20:00 · Sonuç 0-3. Tahminimiz: Genclerbirligi kazanır (%44) · oran 2.45. En olası seçim 1.5 Üst %80 (oran ~1.25). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Trabzonspor 1.32 – 1.65 Genclerbirligi
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%0-1 8%2-1 7%0-2 7%
Neden?
- Form: Trabzonspor son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Genclerbirligi 1.2 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Trabzonspor güç puanında 207 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%44); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Trabzonspor 1.3 – Genclerbirligi 1.6; 2.5 üstü ihtimali %57, karşılıklı gol %63.
Trabzonspor – Genclerbirligi geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Trabzonspor 4 galibiyet, 2 beraberlik, Genclerbirligi 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.38 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-06 | Super Lig | Trabzonspor – Genclerbirligi | 5-0 | Trabzonspor kazandı |
| 2026-05-17 | Super Lig | Trabzonspor – Genclerbirligi | 0-3 | Genclerbirligi kazandı |
| 2025-12-22 | Super Lig | Genclerbirligi – Trabzonspor | 4-3 | Genclerbirligi kazandı |
| 2021-05-15 | Super Lig | Trabzonspor – Genclerbirligi | 2-1 | Trabzonspor kazandı |
| 2021-01-23 | Super Lig | Genclerbirligi – Trabzonspor | 1-2 | Trabzonspor kazandı |
| 2020-02-08 | Super Lig | Genclerbirligi – Trabzonspor | 0-2 | Trabzonspor kazandı |
| 2019-09-15 | Super Lig | Trabzonspor – Genclerbirligi | 2-2 | Beraberlik |
| 2018-02-10 | Super Lig | Genclerbirligi – Trabzonspor | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.15 | 3.65 | 2.30 | 1.68 | 2.22 |
| Bet365 | 3.25 | 3.50 | 2.10 | 1.70 | 2.10 |
| Bet&Win | 3.10 | 3.60 | 2.10 | — | — |
| BetVictor | 2.50 | 3.50 | 2.45 | — | — |
| Betfred | 3.00 | 3.50 | 2.15 | — | — |
| Ladbrokes | 3.10 | 3.60 | 2.15 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Trabzonspor – Genclerbirligi maçını kim kazanır?
Modelimize göre genclerbirligi kazanır ihtimali %44; beraberlik %26.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %63. Gol beklentisi Trabzonspor 1.32 – 1.65 Genclerbirligi.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %80, 3.5 üst %34.
Trabzonspor – Genclerbirligi maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Trabzonspor 4, Genclerbirligi 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
17 Mayıs 2026 günü diğer Süper Lig maçları
- Kayserispor – Konyaspor 1.5 gol üstü %81
- Antalyaspor – Kocaelispor 1.5 gol üstü %74
- Fenerbahce – Eyupspor 1.5 gol üstü %88
- Kasimpasa – Galatasaray 1.5 gol üstü %77
- Trabzonspor – Genclerbirligi 1.5 gol üstü %80
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Twente 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %92
- Heerenveen – Ajax 1.5 gol üstü %91
- AZ Alkmaar – NAC Breda 1.5 gol üstü %90
- Darmstadt – Paderborn 1.5 gol üstü %90
- Barcelona – Betis 1.5 gol üstü %90
- Karlsruhe – Bochum 1.5 gol üstü %90
- Bielefeld – Hertha 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- Trabzonspor maç tahminleri ve form
- Genclerbirligi maç tahminleri ve form
- Süper Lig tahminleri ve puan durumu
- 17 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
