Vallecano – Villarreal Maç Tahmini
La Liga · 17 Mayıs 2026 20:00 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Vallecano kazanır (%40) · oran 2.50. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Vallecano 1.52 – 1.38 Villarreal
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-2 8%1-0 8%0-1 7%
Neden?
- Form: Vallecano son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Villarreal 1.6 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Villarreal güç puanında 104 puan önde.
- Hücum: Vallecano maç başına 1.69 gol beklentisi (xG) üretiyor, Villarreal 1.76. Savunmada Vallecano 1.46, Villarreal 1.40 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%39); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Vallecano 1.5 – Villarreal 1.4; 2.5 üstü ihtimali %55, karşılıklı gol %60.
Vallecano – Villarreal geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Vallecano 3 galibiyet, 2 beraberlik, Villarreal 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-17 | La Liga | Vallecano – Villarreal | 2-0 | Vallecano kazandı |
| 2025-11-01 | La Liga | Villarreal – Vallecano | 4-0 | Villarreal kazandı |
| 2025-02-22 | La Liga | Vallecano – Villarreal | 0-1 | Villarreal kazandı |
| 2024-12-18 | La Liga | Villarreal – Vallecano | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-04-28 | La Liga | Villarreal – Vallecano | 3-0 | Villarreal kazandı |
| 2023-09-24 | La Liga | Vallecano – Villarreal | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-05-28 | La Liga | Vallecano – Villarreal | 2-1 | Vallecano kazandı |
| 2023-01-30 | La Liga | Villarreal – Vallecano | 0-1 | Vallecano kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.50 | 3.70 | 2.98 | 1.81 | 2.16 |
| Bet365 | 2.35 | 3.50 | 2.63 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 2.45 | 3.50 | 2.75 | — | — |
| BetVictor | 2.38 | 3.40 | 2.63 | — | — |
| Betfred | 2.40 | 3.60 | 2.75 | — | — |
| Ladbrokes | 2.40 | 3.50 | 2.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Vallecano – Villarreal maçını kim kazanır?
Modelimize göre vallecano kazanır ihtimali %40; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Vallecano 1.52 – 1.38 Villarreal.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %79, 3.5 üst %32.
Vallecano – Villarreal maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Vallecano 3, Villarreal 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
17 Mayıs 2026 günü diğer La Liga maçları
- Ath Bilbao – Celta 3.5 gol altı %79
- Ath Madrid – Girona 1.5 gol üstü %80
- Elche – Getafe 3.5 gol altı %86
- Levante – Mallorca 1.5 gol üstü %76
- Osasuna – Espanol 3.5 gol altı %80
- Oviedo – Alaves 1.5 gol üstü %76
- Sevilla – Real Madrid 1.5 gol üstü %78
- Sociedad – Valencia 1.5 gol üstü %77
- Vallecano – Villarreal 1.5 gol üstü %79
- Barcelona – Betis 1.5 gol üstü %90
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Twente 1.5 gol üstü %92
- Nijmegen – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %92
- Heerenveen – Ajax 1.5 gol üstü %91
- AZ Alkmaar – NAC Breda 1.5 gol üstü %90
- Darmstadt – Paderborn 1.5 gol üstü %90
- Karlsruhe – Bochum 1.5 gol üstü %90
- Bielefeld – Hertha 1.5 gol üstü %90
- Zwolle – Feyenoord 1.5 gol üstü %89
İlgili sayfalar
- Vallecano maç tahminleri ve form
- Villarreal maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 17 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
