Celta – Levante Maç Tahmini
La Liga · 12 Mayıs 2026 20:00 · Sonuç 2-3. Tahminimiz: Celta kazanır (%51) · oran 1.89. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.29). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Celta 1.78 – 1.11 Levante
En olası skorlar
1-1 12%2-1 10%1-0 9%2-0 9%1-2 6%
Neden?
- Form: Celta son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Levante 2.0 — Levante formda önde.
- Celta güç puanında hafif önde (62 puan).
- Hücum: Celta maç başına 1.35 gol beklentisi (xG) üretiyor, Levante 1.68. Savunmada Celta 1.62, Levante 1.53 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%54); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Celta 1.8 – Levante 1.1; 2.5 üstü ihtimali %55, karşılıklı gol %60.
Celta – Levante geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Celta 3 galibiyet, 2 beraberlik, Levante 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-12 | La Liga | Celta – Levante | 2-3 | Levante kazandı |
| 2025-11-02 | La Liga | Levante – Celta | 1-2 | Celta kazandı |
| 2022-02-21 | La Liga | Celta – Levante | 1-1 | Beraberlik |
| 2021-09-21 | La Liga | Levante – Celta | 0-2 | Celta kazandı |
| 2021-04-30 | La Liga | Celta – Levante | 2-0 | Celta kazandı |
| 2020-10-26 | La Liga | Levante – Celta | 1-1 | Beraberlik |
| 2020-07-16 | La Liga | Celta – Levante | 2-3 | Levante kazandı |
| 2019-12-22 | La Liga | Levante – Celta | 3-1 | Levante kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.89 | 3.95 | 4.50 | 1.87 | 2.12 |
| Bet365 | 1.80 | 3.80 | 4.20 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 1.80 | 3.75 | 4.33 | — | — |
| BetVictor | 1.80 | 3.80 | 4.20 | — | — |
| Betfred | 1.83 | 3.75 | 4.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.80 | 3.70 | 4.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Celta – Levante maçını kim kazanır?
Modelimize göre celta kazanır ihtimali %51; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %60. Gol beklentisi Celta 1.78 – 1.11 Levante.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %79, 3.5 üst %30.
Celta – Levante maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Celta 3, Levante 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
12 Mayıs 2026 günü diğer La Liga maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Dundee United – Livingston 1.5 gol üstü %80
- Asteras Tripolis – Panserraikos 3.5 gol altı %80
- Panetolikos – Larisa 3.5 gol altı %79
- Kilmarnock – Dundee 1.5 gol üstü %77
- Aberdeen – St Mirren 1.5 gol üstü %75
- Kifisia – Atromitos 3.5 gol altı %75
İlgili sayfalar
- Celta maç tahminleri ve form
- Levante maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 12 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
