Aberdeen – St Mirren Maç Tahmini
Premiership · 12 Mayıs 2026 21:45 · Sonuç 0-2. Tahminimiz: Aberdeen kazanır (%42) · oran 2.32. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.32). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Aberdeen 1.5 – 1.26 St Mirren
En olası skorlar
1-1 13%2-1 9%1-0 9%1-2 8%0-1 7%
Neden?
- Form: Aberdeen son 5 maçta ortalama 2.0 puan, St Mirren 0.6 — Aberdeen formda önde.
- Aberdeen güç puanında hafif önde (56 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%43); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Aberdeen 1.5 – St Mirren 1.3; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %56.
Aberdeen – St Mirren geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Aberdeen 2 galibiyet, 1 beraberlik, St Mirren 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-17 | Premiership | Aberdeen – St Mirren | 3-1 | Aberdeen kazandı |
| 2026-05-12 | Premiership | Aberdeen – St Mirren | 0-2 | St Mirren kazandı |
| 2026-04-04 | Premiership | St Mirren – Aberdeen | 2-0 | St Mirren kazandı |
| 2025-12-03 | Premiership | Aberdeen – St Mirren | 3-3 | Beraberlik |
| 2025-10-18 | Premiership | St Mirren – Aberdeen | 0-1 | Aberdeen kazandı |
| 2025-05-03 | Premiership | St Mirren – Aberdeen | 1-0 | St Mirren kazandı |
| 2025-01-25 | Premiership | Aberdeen – St Mirren | 0-3 | St Mirren kazandı |
| 2024-11-23 | Premiership | St Mirren – Aberdeen | 2-1 | St Mirren kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.32 | 3.50 | 3.35 | 1.99 | 1.96 |
| Bet365 | 2.15 | 3.50 | 3.10 | 1.91 | 1.91 |
| Bet&Win | 2.20 | 3.40 | 3.10 | — | — |
| BetVictor | 2.20 | 3.40 | 3.13 | — | — |
| Betfred | 2.25 | 3.50 | 3.00 | — | — |
| Ladbrokes | 2.20 | 3.40 | 3.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Aberdeen – St Mirren maçını kim kazanır?
Modelimize göre aberdeen kazanır ihtimali %42; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Aberdeen 1.5 – 1.26 St Mirren.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %75, 3.5 üst %28.
Aberdeen – St Mirren maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Aberdeen 2, St Mirren 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
12 Mayıs 2026 günü diğer Premiership maçları
- Aberdeen – St Mirren 1.5 gol üstü %75
- Dundee United – Livingston 1.5 gol üstü %80
- Kilmarnock – Dundee 1.5 gol üstü %77
Günün en güçlü tahminleri
- Betis – Elche 1.5 gol üstü %82
- Asteras Tripolis – Panserraikos 3.5 gol altı %80
- Panetolikos – Larisa 3.5 gol altı %79
- Celta – Levante 1.5 gol üstü %79
- Osasuna – Ath Madrid 1.5 gol üstü %77
- Kifisia – Atromitos 3.5 gol altı %75
İlgili sayfalar
- Aberdeen maç tahminleri ve form
- St Mirren maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 12 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
