BankoZeka

Dundee United – Motherwell Maç Tahmini

Premiership · 7 Kasım 2026 18:00. Tahminimiz: Dundee United kazanır (%46) · oran 2.00. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.21).

Maç sonucu

Dundee United46% 2.00
Beraberlik27% 3.70
Motherwell27% 3.30

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var64% ~1.61
Karşılıklı gol yok36% ~2.64

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü84% ~1.21
2.5 gol üstü63% 1.54
3.5 gol üstü38% ~2.60

Gol beklentisi: Dundee United 1.85 – 1.4 Motherwell

En olası skorlar

1-1 11%2-1 9%1-2 7%1-0 7%2-0 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Dundee United – Motherwell geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Dundee United 1 galibiyet, 1 beraberlik, Motherwell 6 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-09-02PremiershipMotherwell – Dundee United3-0Motherwell kazandı
2026-02-28PremiershipMotherwell – Dundee United2-0Motherwell kazandı
2025-12-13PremiershipDundee United – Motherwell0-0Beraberlik
2025-10-29PremiershipMotherwell – Dundee United2-0Motherwell kazandı
2025-02-22PremiershipDundee United – Motherwell1-0Dundee United kazandı
2024-12-14PremiershipMotherwell – Dundee United4-3Motherwell kazandı
2024-10-30PremiershipDundee United – Motherwell1-2Motherwell kazandı
2023-05-28PremiershipMotherwell – Dundee United3-2Motherwell kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
DraftKings2.003.603.301.542.25
Bet3651.913.703.25——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Dundee United

10.28 DCeltic2-2 B
10.24 EAberdeen3-2 G
10.17 DSt Johnstone1-1 B
10.10 EHibernian1-0 G
09.19 DSt Mirren0-3 G

Motherwell

10.31 ESt Mirren1-0 G
10.28 DSt Johnstone2-2 B
10.25 EHearts0-2 M
10.17 DKilmarnock3-2 M
10.11 ECeltic0-2 M

Sık sorulanlar

Dundee United – Motherwell maçını kim kazanır?

Modelimize göre dundee united kazanır ihtimali %46; beraberlik %27.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %64. Gol beklentisi Dundee United 1.85 – 1.4 Motherwell.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %63, alt %37. 1.5 üst %84, 3.5 üst %38.

Dundee United – Motherwell maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Dundee United 1, Motherwell 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

7 Kasım 2026 günü diğer Premiership maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: