BankoZeka

Kortrijk – Mechelen Maç Tahmini

Pro League · 4 Kasım 2026 22:30. Tahminimiz: Mechelen kazanır (%38) · oran 2.55. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.29).

Maç sonucu

Kortrijk33% 2.60
Beraberlik29% 3.40
Mechelen38% 2.55

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var57% ~1.74
Karşılıklı gol yok43% ~2.35

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü77% ~1.29
2.5 gol üstü54% 1.74
3.5 gol üstü30% ~3.23

Gol beklentisi: Kortrijk 1.36 – 1.47 Mechelen

En olası skorlar

1-1 12%1-2 9%0-1 8%2-1 8%1-0 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Kortrijk – Mechelen geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Kortrijk 1 galibiyet, 1 beraberlik, Mechelen 6 galibiyet. Maç başına ortalama 4.0 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %100.

TarihLigMaçSkorSonuç
2024-11-29Pro LeagueKortrijk – Mechelen3-1Kortrijk kazandı
2024-10-20Pro LeagueMechelen – Kortrijk3-0Mechelen kazandı
2024-02-24Pro LeagueMechelen – Kortrijk3-0Mechelen kazandı
2023-11-26Pro LeagueKortrijk – Mechelen0-3Mechelen kazandı
2023-01-21Pro LeagueMechelen – Kortrijk3-2Mechelen kazandı
2022-09-10Pro LeagueKortrijk – Mechelen1-4Mechelen kazandı
2022-04-02Pro LeagueMechelen – Kortrijk3-2Mechelen kazandı
2021-08-27Pro LeagueKortrijk – Mechelen2-2Beraberlik

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
DraftKings2.603.402.551.741.95

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Kortrijk

10.31 DStandard1-1 B
10.10 DGenk3-0 M
09.20 EBeveren1-0 G
09.13 DRAAL La Louviere3-0 M
09.06 EWaregem0-2 M

Mechelen

10.31 EGenk1-0 G
10.11 ESt Truiden4-3 G
09.19 DLommel SK0-0 B
09.11 EAnderlecht0-1 M
09.05 EWesterlo0-4 M

Sık sorulanlar

Kortrijk – Mechelen maçını kim kazanır?

Modelimize göre mechelen kazanır ihtimali %38; beraberlik %29.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Kortrijk 1.36 – 1.47 Mechelen.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %77, 3.5 üst %30.

Kortrijk – Mechelen maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Kortrijk 1, Mechelen 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

4 Kasım 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: