BankoZeka

St. Gilloise – Cercle Brugge Maç Tahmini

Pro League · 25 Ekim 2026 21:15 · Sonuç 5-2. Tahminimiz: St. Gilloise kazanır (%74) · oran 1.33. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.16). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

St. Gilloise74% 1.33
Beraberlik17% 5.75
Cercle Brugge9% 8.50

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var56% ~1.88
Karşılıklı gol yok44% ~2.14

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü86% ~1.16
2.5 gol üstü66% 1.45
3.5 gol üstü42% ~2.23

Gol beklentisi: St. Gilloise 2.58 – 0.83 Cercle Brugge

En olası skorlar

2-0 11%3-0 9%2-1 9%1-0 8%3-1 8%

Neden?

REKLAM
reklam

St. Gilloise – Cercle Brugge geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: St. Gilloise 4 galibiyet, 2 beraberlik, Cercle Brugge 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.25 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %62.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-10-25Pro LeagueSt. Gilloise – Cercle Brugge5-2St. Gilloise kazandı
2025-12-26Pro LeagueCercle Brugge – St. Gilloise1-1Beraberlik
2025-11-22Pro LeagueSt. Gilloise – Cercle Brugge2-0St. Gilloise kazandı
2024-12-08Pro LeagueCercle Brugge – St. Gilloise0-0Beraberlik
2024-10-27Pro LeagueSt. Gilloise – Cercle Brugge1-3Cercle Brugge kazandı
2024-05-19Pro LeagueCercle Brugge – St. Gilloise1-2St. Gilloise kazandı
2024-04-07Pro LeagueSt. Gilloise – Cercle Brugge2-3Cercle Brugge kazandı
2023-12-03Pro LeagueSt. Gilloise – Cercle Brugge2-1St. Gilloise kazandı

Son maçlar

St. Gilloise

10.31 DBeveren1-2 G
10.25 ECercle Brugge5-2 G
10.11 EOud-Heverlee Leuven1-1 B
09.20 DAntwerp0-2 G
09.12 ELommel SK5-0 G

Cercle Brugge

11.01 EAntwerp2-1 G
10.25 DSt. Gilloise5-2 M
10.10 EAnderlecht1-2 M
09.19 DCharleroi3-2 M
09.12 DOud-Heverlee Leuven1-1 B

Sık sorulanlar

St. Gilloise – Cercle Brugge maçını kim kazanır?

Modelimize göre st. gilloise kazanır ihtimali %74; beraberlik %17.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi St. Gilloise 2.58 – 0.83 Cercle Brugge.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %66, alt %34. 1.5 üst %86, 3.5 üst %42.

St. Gilloise – Cercle Brugge maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada St. Gilloise 4, Cercle Brugge 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

25 Ekim 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: