Kilmarnock – Motherwell Maç Tahmini
Premiership · 17 Ekim 2026 17:00 · Sonuç 3-2. Tahminimiz: Motherwell kazanır (%44) · oran 2.24. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.22). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Kilmarnock 1.38 – 1.73 Motherwell
En olası skorlar
1-1 11%1-2 9%2-1 7%0-1 7%0-2 7%
Neden?
- Form: Kilmarnock son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Motherwell 0.6 — form dengeli.
- Motherwell güç puanında hafif önde (67 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Kilmarnock 1.4 – Motherwell 1.7; 2.5 üstü ihtimali %60, karşılıklı gol %61.
Kilmarnock – Motherwell geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Kilmarnock 2 galibiyet, 3 beraberlik, Motherwell 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-17 | Premiership | Kilmarnock – Motherwell | 3-2 | Kilmarnock kazandı |
| 2026-01-24 | Premiership | Motherwell – Kilmarnock | 4-0 | Motherwell kazandı |
| 2025-11-22 | Premiership | Kilmarnock – Motherwell | 1-3 | Motherwell kazandı |
| 2025-08-30 | Premiership | Motherwell – Kilmarnock | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-05-14 | Premiership | Motherwell – Kilmarnock | 3-0 | Motherwell kazandı |
| 2025-04-05 | Premiership | Kilmarnock – Motherwell | 2-0 | Kilmarnock kazandı |
| 2025-01-08 | Premiership | Kilmarnock – Motherwell | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-12-20 | Premiership | Motherwell – Kilmarnock | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.25 | 3.75 | 2.24 | 1.65 | 2.42 |
| Bet365 | 3.25 | 3.75 | 2.01 | 1.62 | 2.30 |
| Bet&Win | 3.20 | 3.50 | 2.10 | — | — |
| BetVictor | 3.10 | 3.40 | 2.05 | — | — |
| Betfred | 3.10 | 4.00 | 2.10 | — | — |
| Paddy Power | 3.40 | 3.40 | 2.05 | — | — |
| SkyBet | 3.30 | 3.30 | 2.05 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Kilmarnock – Motherwell maçını kim kazanır?
Modelimize göre motherwell kazanır ihtimali %44; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Kilmarnock 1.38 – 1.73 Motherwell.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %82, 3.5 üst %35.
Kilmarnock – Motherwell maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Kilmarnock 2, Motherwell 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
17 Ekim 2026 günü diğer Premiership maçları
- Aberdeen – St Mirren 1.5 gol üstü %79
- Hibernian – Falkirk 1.5 gol üstü %80
- Kilmarnock – Motherwell 1.5 gol üstü %82
- St Johnstone – Dundee United 1.5 gol üstü %81
- Dundee – Rangers 1.5 gol üstü %87
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – RB Leipzig 1.5 gol üstü %96
- Betis – Barcelona 1.5 gol üstü %92
- Den Haag – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Strasbourg – Paris SG 1.5 gol üstü %91
- Telstar – Feyenoord 1.5 gol üstü %90
- Wolfsburg – Heidenheim 1.5 gol üstü %90
- Hamburg – Stuttgart 1.5 gol üstü %89
- Middlesbrough – Cardiff 1.5 gol üstü %89
İlgili sayfalar
- Kilmarnock maç tahminleri ve form
- Motherwell maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 17 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
