Red Star – St Etienne Maç Tahmini
Ligue 2 · 17 Ekim 2026 21:00 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: St Etienne kazanır (%43) · oran 2.28. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.31). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Red Star 1.23 – 1.56 St Etienne
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%0-1 9%0-2 7%2-1 7%
Neden?
- Form: Red Star son 5 maçta ortalama 2.4 puan, St Etienne 2.0 — form dengeli.
- St Etienne güç puanında hafif önde (53 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%43); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Red Star 1.2 – St Etienne 1.6; 2.5 üstü ihtimali %53, karşılıklı gol %57.
Red Star – St Etienne geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Red Star 1 galibiyet, 0 beraberlik, St Etienne 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %33, 2.5 üst %33.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-17 | Ligue 2 | Red Star – St Etienne | 0-1 | St Etienne kazandı |
| 2026-03-07 | Ligue 2 | St Etienne – Red Star | 2-0 | St Etienne kazandı |
| 2025-11-01 | Ligue 2 | Red Star – St Etienne | 2-1 | Red Star kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.15 | 3.45 | 2.28 | 1.89 | 1.94 |
| Bet365 | 3.00 | 3.10 | 2.20 | 1.85 | 1.95 |
| Bet&Win | 3.10 | 3.40 | 2.20 | — | — |
| BetVictor | 2.90 | 3.40 | 2.20 | — | — |
| Betfred | 3.00 | 3.40 | 2.15 | — | — |
| Paddy Power | 2.90 | 3.40 | 2.15 | — | — |
| SkyBet | 2.88 | 3.30 | 2.15 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Red Star – St Etienne maçını kim kazanır?
Modelimize göre st etienne kazanır ihtimali %43; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Red Star 1.23 – 1.56 St Etienne.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %53, alt %47. 1.5 üst %75, 3.5 üst %28.
Red Star – St Etienne maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Red Star 1, St Etienne 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %33.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
17 Ekim 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Metz – Sochaux 1.5 gol üstü %76
- Nantes – Dunkerque 1.5 gol üstü %82
- Red Star – St Etienne 1.5 gol üstü %75
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – RB Leipzig 1.5 gol üstü %96
- Betis – Barcelona 1.5 gol üstü %92
- Den Haag – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Strasbourg – Paris SG 1.5 gol üstü %91
- Telstar – Feyenoord 1.5 gol üstü %90
- Wolfsburg – Heidenheim 1.5 gol üstü %90
- Hamburg – Stuttgart 1.5 gol üstü %89
- Middlesbrough – Cardiff 1.5 gol üstü %89
İlgili sayfalar
- Red Star maç tahminleri ve form
- St Etienne maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 17 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
