Newcastle – Aston Villa Maç Tahmini
Premier League · 17 Ekim 2026 19:30 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Newcastle kazanır (%42) · oran 2.38. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.22). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Newcastle 1.69 – 1.39 Aston Villa
En olası skorlar
1-1 11%2-1 9%1-2 8%1-0 7%2-0 7%
Neden?
- Form: Newcastle son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Aston Villa 1.0 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Newcastle maç başına 1.45 gol beklentisi (xG) üretiyor, Aston Villa 1.50. Savunmada Newcastle 1.77, Aston Villa 1.68 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%43); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Newcastle 1.7 – Aston Villa 1.4; 2.5 üstü ihtimali %60, karşılıklı gol %61.
Newcastle – Aston Villa geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Newcastle 3 galibiyet, 1 beraberlik, Aston Villa 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-17 | Premier League | Newcastle – Aston Villa | 0-1 | Aston Villa kazandı |
| 2026-01-25 | Premier League | Newcastle – Aston Villa | 0-2 | Aston Villa kazandı |
| 2025-08-16 | Premier League | Aston Villa – Newcastle | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-04-19 | Premier League | Aston Villa – Newcastle | 4-1 | Aston Villa kazandı |
| 2024-12-26 | Premier League | Newcastle – Aston Villa | 3-0 | Newcastle kazandı |
| 2024-01-30 | Premier League | Aston Villa – Newcastle | 1-3 | Newcastle kazandı |
| 2023-08-12 | Premier League | Newcastle – Aston Villa | 5-1 | Newcastle kazandı |
| 2023-04-15 | Premier League | Aston Villa – Newcastle | 3-0 | Aston Villa kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.38 | 3.80 | 3.10 | 1.65 | 2.48 |
| Bet365 | 2.25 | 3.60 | 3.00 | 1.62 | 2.30 |
| Bet&Win | 2.20 | 3.70 | 3.00 | — | — |
| BetVictor | 2.20 | 3.70 | 2.88 | — | — |
| Betfred | 2.20 | 3.75 | 3.00 | — | — |
| Paddy Power | 2.25 | 3.60 | 2.88 | — | — |
| SkyBet | 2.25 | 3.50 | 2.88 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Newcastle – Aston Villa maçını kim kazanır?
Modelimize göre newcastle kazanır ihtimali %42; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Newcastle 1.69 – 1.39 Aston Villa.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %82, 3.5 üst %37.
Newcastle – Aston Villa maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Newcastle 3, Aston Villa 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
17 Ekim 2026 günü diğer Premier League maçları
- Everton – Chelsea 1.5 gol üstü %80
- Brentford – Liverpool 1.5 gol üstü %84
- Fulham – Hull 1.5 gol üstü %80
- Man City – Ipswich 1.5 gol üstü %88
- Newcastle – Aston Villa 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – RB Leipzig 1.5 gol üstü %96
- Betis – Barcelona 1.5 gol üstü %92
- Den Haag – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Strasbourg – Paris SG 1.5 gol üstü %91
- Telstar – Feyenoord 1.5 gol üstü %90
- Wolfsburg – Heidenheim 1.5 gol üstü %90
- Hamburg – Stuttgart 1.5 gol üstü %89
- Middlesbrough – Cardiff 1.5 gol üstü %89
İlgili sayfalar
- Newcastle maç tahminleri ve form
- Aston Villa maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 17 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
