BankoZeka

Burnley – Wolves Maç Tahmini

Championship · 16 Ekim 2026 22:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Wolves kazanır (%41) · oran 2.32. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.29). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Burnley31% 3.35
Beraberlik28% 3.60
Wolves41% 2.32

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var56% ~1.76
Karşılıklı gol yok44% ~2.31

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü77% ~1.29
2.5 gol üstü52% 1.87
3.5 gol üstü27% ~3.25

Gol beklentisi: Burnley 1.26 – 1.49 Wolves

En olası skorlar

1-1 13%1-2 9%0-1 9%2-1 8%1-0 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Burnley – Wolves geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Burnley 3 galibiyet, 3 beraberlik, Wolves 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %38.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-10-16ChampionshipBurnley – Wolves1-2Wolves kazandı
2026-05-24Premier LeagueBurnley – Wolves1-1Beraberlik
2025-10-26Premier LeagueWolves – Burnley2-3Burnley kazandı
2024-04-02Premier LeagueBurnley – Wolves1-1Beraberlik
2023-12-05Premier LeagueWolves – Burnley1-0Wolves kazandı
2022-04-24Premier LeagueBurnley – Wolves1-0Burnley kazandı
2021-12-01Premier LeagueWolves – Burnley0-0Beraberlik
2021-04-25Premier LeagueWolves – Burnley0-4Burnley kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.3.353.602.321.872.10
Bet3653.203.502.151.832.03
Bet&Win3.103.502.20——
BetVictor3.103.502.15——
Betfred3.003.602.25——
Paddy Power3.203.402.20——
SkyBet3.103.502.20——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Burnley

10.31 EPortsmouth0-0 B
10.24 DLincoln4-1 M
10.16 EWolves1-2 M
10.13 ECharlton2-2 B
10.10 DWatford0-4 G

Wolves

10.31 ECardiff3-0 G
10.24 EWatford1-0 G
10.20 EPortsmouth1-1 B
10.16 DBurnley1-2 G
10.13 EBolton1-3 M

Sık sorulanlar

Burnley – Wolves maçını kim kazanır?

Modelimize göre wolves kazanır ihtimali %41; beraberlik %28.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Burnley 1.26 – 1.49 Wolves.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %77, 3.5 üst %27.

Burnley – Wolves maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Burnley 3, Wolves 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

16 Ekim 2026 günü diğer Championship maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: