Dijon – Metz Maç Tahmini
Ligue 2 · 12 Ekim 2026 21:45 · Sonuç 4-2. Tahminimiz: Metz kazanır (%42) · oran 2.55. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Dijon 1.3 – 1.58 Metz
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%0-1 8%2-1 7%0-2 7%
Neden?
- Form: Dijon son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Metz 1.2 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Dijon maç başına 0.89 gol beklentisi (xG) üretiyor, Metz 1.03. Savunmada Dijon 2.06, Metz 1.81 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%42 vs %38).
- Gol beklentisi: Dijon 1.3 – Metz 1.6; 2.5 üstü ihtimali %55, karşılıklı gol %58.
Dijon – Metz geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Dijon 3 galibiyet, 4 beraberlik, Metz 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.25 gol, karşılıklı gol oranı %88, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-12 | Ligue 2 | Dijon – Metz | 4-2 | Dijon kazandı |
| 2023-02-18 | Ligue 2 | Dijon – Metz | 0-0 | Beraberlik |
| 2022-08-27 | Ligue 2 | Metz – Dijon | 1-2 | Dijon kazandı |
| 2021-05-02 | Ligue 1 | Dijon – Metz | 1-5 | Metz kazandı |
| 2020-11-08 | Ligue 1 | Metz – Dijon | 1-1 | Beraberlik |
| 2019-12-21 | Ligue 1 | Dijon – Metz | 2-2 | Beraberlik |
| 2018-01-13 | Ligue 1 | Dijon – Metz | 1-1 | Beraberlik |
| 2017-10-21 | Ligue 1 | Metz – Dijon | 1-2 | Dijon kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.42 | 1.13 | 1.42 | — | — |
| Bet365 | 2.55 | 3.20 | 2.45 | 1.70 | 2.10 |
| Bet&Win | 2.65 | 3.50 | 2.40 | — | — |
| BetVictor | 2.60 | 3.50 | 2.45 | — | — |
| Betfred | 2.60 | 3.50 | 2.38 | — | — |
| Paddy Power | 2.60 | 3.50 | 2.40 | — | — |
| SkyBet | 2.45 | 3.25 | 2.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Dijon – Metz maçını kim kazanır?
Modelimize göre metz kazanır ihtimali %42; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Dijon 1.3 – 1.58 Metz.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %78, 3.5 üst %31.
Dijon – Metz maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Dijon 3, Metz 1 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %88.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
12 Ekim 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
Günün en güçlü tahminleri
- PAOK – Kalamata 1.5 gol üstü %88
- Atalanta – Venezia 1.5 gol üstü %85
- Coventry – Newcastle 1.5 gol üstü %82
- Oviedo – Eibar 3.5 gol altı %82
- Burgos – Granada 3.5 gol altı %80
- Eyupspor – Goztep 1.5 gol üstü %79
- Torino – Udinese 3.5 gol altı %79
- Valladolid – Albacete 1.5 gol üstü %76
İlgili sayfalar
- Dijon maç tahminleri ve form
- Metz maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 12 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
