BankoZeka

Girona – Mallorca Maç Tahmini

Segunda · 4 Ekim 2026 22:00 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Girona kazanır (%37) · oran 2.34. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.31). Tahmin tutmadı ✗

Maç sonucu

Girona37% 2.34
Beraberlik32% 3.55
Mallorca31% 3.20

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var56% ~1.79
Karşılıklı gol yok44% ~2.26

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü74% ~1.31
2.5 gol üstü50% 1.87
3.5 gol üstü28% ~3.37

Gol beklentisi: Girona 1.4 – 1.28 Mallorca

En olası skorlar

1-1 13%1-0 9%2-1 9%0-1 8%1-2 8%

Neden?

REKLAM
reklam

Girona – Mallorca geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Girona 4 galibiyet, 1 beraberlik, Mallorca 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-10-04SegundaGirona – Mallorca0-0Beraberlik
2026-05-01La LigaGirona – Mallorca0-1Mallorca kazandı
2026-01-04La LigaMallorca – Girona1-2Girona kazandı
2025-05-05La LigaGirona – Mallorca1-0Girona kazandı
2024-12-14La LigaMallorca – Girona2-1Mallorca kazandı
2024-03-03La LigaMallorca – Girona1-0Mallorca kazandı
2023-09-23La LigaGirona – Mallorca5-3Girona kazandı
2023-05-04La LigaGirona – Mallorca2-1Girona kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.2.343.553.101.872.00
Bet3652.153.303.201.851.95
Bet&Win2.103.303.10——
BetVictor2.153.403.00——
Betfred2.153.403.00——
Paddy Power2.103.403.00——
SkyBet2.103.302.90——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Girona

10.31 DSociedad B1-0 M
10.24 ECelta B5-1 G
10.18 EAndorra2-0 G
10.12 DTenerife1-1 B
10.04 EMallorca0-0 B

Mallorca

10.24 DLeganes1-1 B
10.17 DEibar1-1 B
10.11 ELas Palmas3-1 G
10.04 DGirona0-0 B
09.27 EAlmeria0-1 M

Sık sorulanlar

Girona – Mallorca maçını kim kazanır?

Modelimize göre girona kazanır ihtimali %37; beraberlik %32.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Girona 1.4 – 1.28 Mallorca.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %50, alt %50. 1.5 üst %74, 3.5 üst %28.

Girona – Mallorca maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Girona 4, Mallorca 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

4 Ekim 2026 günü diğer Segunda maçları

İlgili sayfalar

Son güncelleme: