Osasuna – Vallecano Maç Tahmini
La Liga · 19 Eylül 2026 15:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Osasuna kazanır (%38) · oran 2.54. En olası seçim 3.5 Alt %78 (oran ~1.33). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Osasuna 1.34 – 1.17 Vallecano
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%0-1 9%0-0 9%2-1 9%
Neden?
- Form: Osasuna son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Vallecano 1.4 — form dengeli.
- Vallecano güç puanında hafif önde (41 puan).
- Hücum: Osasuna maç başına 1.38 gol beklentisi (xG) üretiyor, Vallecano 1.51. Savunmada Osasuna 1.66, Vallecano 1.69 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%40); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Osasuna 1.3 – Vallecano 1.2; 2.5 üstü ihtimali %46, karşılıklı gol %55.
Osasuna – Vallecano geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Osasuna 3 galibiyet, 2 beraberlik, Vallecano 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-19 | La Liga | Osasuna – Vallecano | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-01-24 | La Liga | Vallecano – Osasuna | 1-3 | Osasuna kazandı |
| 2025-09-14 | La Liga | Osasuna – Vallecano | 2-0 | Osasuna kazandı |
| 2025-01-19 | La Liga | Osasuna – Vallecano | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-09-16 | La Liga | Vallecano – Osasuna | 3-1 | Vallecano kazandı |
| 2024-04-20 | La Liga | Vallecano – Osasuna | 2-1 | Vallecano kazandı |
| 2023-12-15 | La Liga | Osasuna – Vallecano | 1-0 | Osasuna kazandı |
| 2023-04-14 | La Liga | Vallecano – Osasuna | 2-1 | Vallecano kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.54 | 3.30 | 3.20 | 2.12 | 1.86 |
| Bet365 | 2.38 | 3.30 | 3.00 | 2.00 | 1.80 |
| Bet&Win | 2.37 | 3.30 | 2.95 | — | — |
| BetVictor | 2.38 | 3.30 | 3.00 | — | — |
| Betfred | 2.40 | 3.25 | 2.88 | — | — |
| Paddy Power | 2.40 | 3.20 | 3.00 | — | — |
| SkyBet | 2.38 | 3.10 | 3.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Osasuna – Vallecano maçını kim kazanır?
Modelimize göre osasuna kazanır ihtimali %38; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Osasuna 1.34 – 1.17 Vallecano.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %46, alt %54. 1.5 üst %71, 3.5 üst %22.
Osasuna – Vallecano maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Osasuna 3, Vallecano 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
19 Eylül 2026 günü diğer La Liga maçları
- Osasuna – Vallecano 3.5 gol altı %78
- Ath Bilbao – Alaves 1.5 gol üstü %76
- Celta – Santander 1.5 gol üstü %78
- Sevilla – Barcelona 1.5 gol üstü %91
Günün en güçlü tahminleri
- Ajax – Excelsior 1.5 gol üstü %93
- Karlsruhe – Nurnberg 1.5 gol üstü %90
- Stuttgart – Dortmund 1.5 gol üstü %90
- Werder Bremen – Augsburg 1.5 gol üstü %88
- Ein Frankfurt – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Sp Lisbon – Arouca 1.5 gol üstü %87
- Trabzonspor – Galatasaray 1.5 gol üstü %87
- Dresden – Hertha 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Osasuna maç tahminleri ve form
- Vallecano maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 19 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
