BankoZeka

Cremonese – Virtus Entella Maç Tahmini

Serie B · 19 Eylül 2026 16:00 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Cremonese kazanır (%52) · oran 1.81. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.33). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Cremonese52% 1.81
Beraberlik29% 3.80
Virtus Entella19% 5.10

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var52% ~2.08
Karşılıklı gol yok48% ~1.93

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü74% ~1.38
2.5 gol üstü48% 2.08
3.5 gol üstü25% ~4.00

Gol beklentisi: Cremonese 1.65 – 0.94 Virtus Entella

En olası skorlar

1-1 12%1-0 12%2-0 10%2-1 10%0-0 8%

Neden?

REKLAM
reklam

Cremonese – Virtus Entella geçmiş maçları (H2H)

Son 7 karşılaşma: Cremonese 2 galibiyet, 3 beraberlik, Virtus Entella 2 galibiyet. Maç başına ortalama 1.57 gol, karşılıklı gol oranı %43, 2.5 üst %14.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-09-19Serie BCremonese – Virtus Entella0-0Beraberlik
2021-03-16Serie BVirtus Entella – Cremonese0-2Cremonese kazandı
2020-12-05Serie BCremonese – Virtus Entella2-1Cremonese kazandı
2020-01-25Serie BVirtus Entella – Cremonese1-1Beraberlik
2019-08-31Serie BCremonese – Virtus Entella0-1Virtus Entella kazandı
2018-03-25Serie BCremonese – Virtus Entella0-1Virtus Entella kazandı
2017-10-24Serie BVirtus Entella – Cremonese1-1Beraberlik

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.1.793.805.102.081.87
Bet3651.763.304.752.051.75
Bet&Win1.783.504.50——
BetVictor1.703.504.50——
Betfred1.733.504.33——
Paddy Power1.673.504.50——
SkyBet1.673.404.33——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Cremonese

10.31 EBenevento2-0 G
10.27 DMantova0-2 G
10.24 EJuve Stabia0-1 M
10.17 DPisa3-1 M
10.10 DArezzo0-0 B

Virtus Entella

10.31 DSampdoria2-0 M
10.27 EAvellino1-1 B
10.24 EMantova0-1 M
10.17 DPadova1-2 G
10.10 EJuve Stabia1-1 B

Sık sorulanlar

Cremonese – Virtus Entella maçını kim kazanır?

Modelimize göre cremonese kazanır ihtimali %52; beraberlik %29.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Cremonese 1.65 – 0.94 Virtus Entella.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %48, alt %52. 1.5 üst %74, 3.5 üst %25.

Cremonese – Virtus Entella maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 7 karşılaşmada Cremonese 2, Virtus Entella 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.57 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %43.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

19 Eylül 2026 günü diğer Serie B maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: