Lyon – Rennes Maç Tahmini
Ligue 1 · 19 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 4-0. Tahminimiz: Lyon kazanır (%44) · oran 2.18. En olası seçim 1.5 Üst %85 (oran ~1.19). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Lyon 1.85 – 1.46 Rennes
En olası skorlar
1-1 10%2-1 9%1-2 7%2-2 7%1-0 6%
Neden?
- Form: Lyon son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Rennes 2.0 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Lyon maç başına 1.58 gol beklentisi (xG) üretiyor, Rennes 2.04. Savunmada Lyon 1.42, Rennes 1.92 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%45); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Lyon 1.9 – Rennes 1.5; 2.5 üstü ihtimali %64, karşılıklı gol %66.
Lyon – Rennes geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Lyon 5 galibiyet, 0 beraberlik, Rennes 3 galibiyet. Maç başına ortalama 4.0 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %88.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-19 | Ligue 1 | Lyon – Rennes | 4-0 | Lyon kazandı |
| 2026-05-03 | Ligue 1 | Lyon – Rennes | 4-2 | Lyon kazandı |
| 2025-09-14 | Ligue 1 | Rennes – Lyon | 3-1 | Rennes kazandı |
| 2025-04-26 | Ligue 1 | Lyon – Rennes | 4-1 | Lyon kazandı |
| 2024-08-18 | Ligue 1 | Rennes – Lyon | 3-0 | Rennes kazandı |
| 2024-01-26 | Ligue 1 | Lyon – Rennes | 2-3 | Rennes kazandı |
| 2023-11-12 | Ligue 1 | Rennes – Lyon | 0-1 | Lyon kazandı |
| 2023-04-09 | Ligue 1 | Lyon – Rennes | 3-1 | Lyon kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.18 | 3.90 | 3.35 | 1.59 | 2.58 |
| Bet365 | 2.10 | 3.70 | 3.20 | 1.57 | 2.38 |
| Bet&Win | 2.10 | 3.80 | 3.10 | — | — |
| BetVictor | 2.05 | 3.70 | 3.00 | — | — |
| Betfred | 2.10 | 3.80 | 3.10 | — | — |
| Paddy Power | 2.05 | 3.70 | 3.10 | — | — |
| SkyBet | 2.05 | 3.60 | 3.10 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Lyon – Rennes maçını kim kazanır?
Modelimize göre lyon kazanır ihtimali %44; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %66. Gol beklentisi Lyon 1.85 – 1.46 Rennes.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %64, alt %36. 1.5 üst %85, 3.5 üst %39.
Lyon – Rennes maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Lyon 5, Rennes 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
19 Eylül 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Paris FC – Strasbourg 1.5 gol üstü %79
- Angers – Troyes 1.5 gol üstü %74
- Le Mans – Lorient 1.5 gol üstü %78
- Lyon – Rennes 1.5 gol üstü %85
- Toulouse – Le Havre 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Ajax – Excelsior 1.5 gol üstü %93
- Sevilla – Barcelona 1.5 gol üstü %91
- Karlsruhe – Nurnberg 1.5 gol üstü %90
- Stuttgart – Dortmund 1.5 gol üstü %90
- Werder Bremen – Augsburg 1.5 gol üstü %88
- Ein Frankfurt – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Sp Lisbon – Arouca 1.5 gol üstü %87
- Trabzonspor – Galatasaray 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Lyon maç tahminleri ve form
- Rennes maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 19 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
