Estrela – Sp Braga Maç Tahmini
Primeira Liga · 10 Eylül 2026 22:15 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Sp Braga kazanır (%66) · oran 1.78. En olası seçim 1.5 Üst %73 (oran ~1.36). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Estrela 0.74 – 2.0 Sp Braga
En olası skorlar
0-2 13%0-1 12%1-1 10%1-2 10%0-3 9%
Neden?
- Form: Estrela son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Sp Braga 1.8 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Sp Braga güç puanında 142 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%66 vs %56).
- Gol beklentisi: Estrela 0.7 – Sp Braga 2.0; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %48.
Estrela – Sp Braga geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Estrela 1 galibiyet, 3 beraberlik, Sp Braga 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.57 gol, karşılıklı gol oranı %71, 2.5 üst %71.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-10 | Primeira Liga | Estrela – Sp Braga | 2-1 | Estrela kazandı |
| 2026-05-16 | Primeira Liga | Sp Braga – Estrela | 2-2 | Beraberlik |
| 2026-01-03 | Primeira Liga | Estrela – Sp Braga | 3-3 | Beraberlik |
| 2025-01-19 | Primeira Liga | Estrela – Sp Braga | 0-1 | Sp Braga kazandı |
| 2024-08-11 | Primeira Liga | Sp Braga – Estrela | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-03-02 | Primeira Liga | Sp Braga – Estrela | 3-0 | Sp Braga kazandı |
| 2023-09-28 | Primeira Liga | Estrela – Sp Braga | 2-4 | Sp Braga kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 5.30 | 3.85 | 1.35 | 1.01 | 1.25 |
| Bet365 | 4.75 | 3.60 | 1.71 | 2.00 | 1.80 |
| Bet&Win | 4.60 | 3.60 | 1.72 | — | — |
| BetVictor | 4.50 | 3.50 | 1.70 | — | — |
| Betfred | 4.50 | 3.60 | 1.70 | — | — |
| Paddy Power | 4.75 | 3.70 | 1.70 | — | — |
| SkyBet | 4.60 | 3.60 | 1.70 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Estrela – Sp Braga maçını kim kazanır?
Modelimize göre sp braga kazanır ihtimali %66; beraberlik %22.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %52. Gol beklentisi Estrela 0.74 – 2.0 Sp Braga.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %73, 3.5 üst %28.
Estrela – Sp Braga maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Estrela 1, Sp Braga 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.57 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %71.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Orta. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Eylül 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
Günün en güçlü tahminleri
İlgili sayfalar
- Estrela maç tahminleri ve form
- Sp Braga maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 10 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
