Estoril – Arouca Maç Tahmini
Primeira Liga · 7 Eylül 2026 22:15 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Estoril kazanır (%43) · oran 2.32. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.31). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Estoril 1.52 – 1.22 Arouca
En olası skorlar
1-1 13%1-0 9%2-1 9%2-0 7%0-1 7%
Neden?
- Form: Estoril son 5 maçta ortalama 0.2 puan, Arouca 2.4 — Arouca formda önde.
- Arouca güç puanında hafif önde (47 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%42); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Estoril 1.5 – Arouca 1.2; 2.5 üstü ihtimali %51, karşılıklı gol %56.
Estoril – Arouca geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Estoril 3 galibiyet, 2 beraberlik, Arouca 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.88 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-07 | Primeira Liga | Estoril – Arouca | 0-0 | Beraberlik |
| 2026-04-06 | Primeira Liga | Arouca – Estoril | 3-2 | Arouca kazandı |
| 2025-11-07 | Primeira Liga | Estoril – Arouca | 4-3 | Estoril kazandı |
| 2025-03-16 | Primeira Liga | Arouca – Estoril | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-10-26 | Primeira Liga | Estoril – Arouca | 4-1 | Estoril kazandı |
| 2024-01-20 | Primeira Liga | Estoril – Arouca | 1-2 | Arouca kazandı |
| 2023-08-13 | Primeira Liga | Arouca – Estoril | 4-3 | Arouca kazandı |
| 2023-05-15 | Primeira Liga | Estoril – Arouca | 2-0 | Estoril kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.32 | 3.35 | 3.20 | — | — |
| Bet365 | 2.25 | 3.40 | 3.00 | 1.85 | 1.95 |
| Bet&Win | 2.25 | 3.40 | 2.95 | — | — |
| BetVictor | 2.25 | 3.30 | 2.88 | — | — |
| Betfred | 2.20 | 3.40 | 2.88 | — | — |
| Paddy Power | 2.25 | 3.50 | 3.00 | — | — |
| SkyBet | 2.15 | 3.25 | 2.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Estoril – Arouca maçını kim kazanır?
Modelimize göre estoril kazanır ihtimali %43; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Estoril 1.52 – 1.22 Arouca.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %51, alt %49. 1.5 üst %76, 3.5 üst %29.
Estoril – Arouca maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Estoril 3, Arouca 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
7 Eylül 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Getafe – Celta 3.5 gol altı %87
- Cagliari – Lecce 3.5 gol altı %82
- Udinese – Lazio 3.5 gol altı %80
- Goztep – Gaziantep 1.5 gol üstü %78
- Elche – Sociedad 1.5 gol üstü %76
- Nantes – Nancy 1.5 gol üstü %76
- Sabadell – Cordoba 3.5 gol altı %75
- Palermo – Sampdoria 1.5 gol üstü %75
İlgili sayfalar
- Estoril maç tahminleri ve form
- Arouca maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 7 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
