Vallecano – Alaves Maç Tahmini
La Liga · 20 Ağustos 2026 22:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Vallecano kazanır (%38) · oran 2.30. En olası seçim 3.5 Alt %80 (oran ~1.18). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Vallecano 1.27 – 1.08 Alaves
En olası skorlar
1-1 14%1-0 11%0-0 10%0-1 10%2-1 8%
Neden?
- Form: Vallecano son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Alaves 2.0 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Vallecano maç başına 1.73 gol beklentisi (xG) üretiyor, Alaves 1.54. Savunmada Vallecano 1.48, Alaves 1.20 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%43); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Vallecano 1.3 – Alaves 1.1; 2.5 üstü ihtimali %42, karşılıklı gol %52.
Vallecano – Alaves geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Vallecano 5 galibiyet, 1 beraberlik, Alaves 2 galibiyet. Maç başına ortalama 1.62 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %12.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-20 | La Liga | Vallecano – Alaves | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-05-23 | La Liga | Alaves – Vallecano | 1-2 | Vallecano kazandı |
| 2025-10-26 | La Liga | Vallecano – Alaves | 1-0 | Vallecano kazandı |
| 2025-03-29 | La Liga | Alaves – Vallecano | 0-2 | Vallecano kazandı |
| 2024-10-26 | La Liga | Vallecano – Alaves | 1-0 | Vallecano kazandı |
| 2024-03-10 | La Liga | Alaves – Vallecano | 1-0 | Alaves kazandı |
| 2023-09-15 | La Liga | Vallecano – Alaves | 2-0 | Vallecano kazandı |
| 2022-04-16 | La Liga | Alaves – Vallecano | 1-0 | Alaves kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.30 | 3.10 | 3.95 | 2.76 | 1.52 |
| Bet365 | 2.25 | 3.00 | 3.60 | 2.75 | 1.44 |
| Bet&Win | 2.25 | 3.00 | 3.50 | — | — |
| BetVictor | 2.20 | 2.90 | 3.40 | — | — |
| Betfred | 2.25 | 3.10 | 3.50 | — | — |
| Paddy Power | 2.15 | 2.88 | 3.70 | — | — |
| SkyBet | 2.20 | 2.90 | 3.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Vallecano – Alaves maçını kim kazanır?
Modelimize göre vallecano kazanır ihtimali %38; beraberlik %34.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Vallecano 1.27 – 1.08 Alaves.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %42, alt %58. 1.5 üst %68, 3.5 üst %20.
Vallecano – Alaves maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Vallecano 5, Alaves 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
20 Ağustos 2026 günü diğer La Liga maçları
İlgili sayfalar
- Vallecano maç tahminleri ve form
- Alaves maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 20 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
