Arouca – Moreirense Maç Tahmini
Primeira Liga · 16 Ağustos 2026 20:00 · Sonuç 4-0. Tahminimiz: Arouca kazanır (%52) · oran 2.18. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.29). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Arouca 1.62 – 0.92 Moreirense
En olası skorlar
1-1 12%1-0 12%2-0 10%2-1 10%0-0 8%
Neden?
- Form: Arouca son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Moreirense 1.0 — Arouca formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%52 vs %46).
- Gol beklentisi: Arouca 1.6 – Moreirense 0.9; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %51.
Arouca – Moreirense geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Arouca 3 galibiyet, 1 beraberlik, Moreirense 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-16 | Primeira Liga | Arouca – Moreirense | 4-0 | Arouca kazandı |
| 2026-03-21 | Primeira Liga | Moreirense – Arouca | 0-1 | Arouca kazandı |
| 2025-11-02 | Primeira Liga | Arouca – Moreirense | 0-2 | Moreirense kazandı |
| 2025-01-24 | Primeira Liga | Arouca – Moreirense | 1-0 | Arouca kazandı |
| 2024-08-18 | Primeira Liga | Moreirense – Arouca | 3-1 | Moreirense kazandı |
| 2024-03-17 | Primeira Liga | Moreirense – Arouca | 1-0 | Moreirense kazandı |
| 2023-10-27 | Primeira Liga | Arouca – Moreirense | 0-1 | Moreirense kazandı |
| 2022-02-26 | Primeira Liga | Arouca – Moreirense | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.18 | 3.40 | 3.65 | 2.16 | 1.75 |
| Bet365 | 2.01 | 3.30 | 3.70 | 2.10 | 1.70 |
| Bet&Win | 2.10 | 3.25 | 3.40 | — | — |
| BetVictor | 2.05 | 3.20 | 3.40 | — | — |
| Betfred | 2.05 | 3.25 | 3.40 | — | — |
| Paddy Power | 2.05 | 3.30 | 3.40 | — | — |
| SkyBet | 2.05 | 3.25 | 3.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Arouca – Moreirense maçını kim kazanır?
Modelimize göre arouca kazanır ihtimali %52; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %51. Gol beklentisi Arouca 1.62 – 0.92 Moreirense.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %71, 3.5 üst %25.
Arouca – Moreirense maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Arouca 3, Moreirense 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
16 Ağustos 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
- Nacional – Estoril 1.5 gol üstü %76
- Arouca – Moreirense 3.5 gol altı %75
- Famalicao – Maritimo 3.5 gol altı %77
Günün en güçlü tahminleri
- Feyenoord – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Heerenveen 1.5 gol üstü %88
- Twente – Zwolle 1.5 gol üstü %88
- Hannover – Wolfsburg 1.5 gol üstü %87
- Besiktas – Eyupspor 1.5 gol üstü %86
- Bielefeld – Cottbus 1.5 gol üstü %85
- Santander – Villarreal 1.5 gol üstü %84
- Dresden – Darmstadt 1.5 gol üstü %83
İlgili sayfalar
- Arouca maç tahminleri ve form
- Moreirense maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 16 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
