RAAL La Louviere – Gent Maç Tahmini
Pro League · 16 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Gent kazanır (%44) · oran 2.35. En olası seçim 3.5 Alt %80 (oran ~1.38). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: RAAL La Louviere 0.99 – 1.37 Gent
En olası skorlar
1-1 13%0-1 12%0-0 10%0-2 9%1-2 9%
Neden?
- Form: RAAL La Louviere son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Gent 1.2 — Gent formda önde.
- Gent güç puanında hafif önde (58 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%44 vs %41).
- Gol beklentisi: RAAL La Louviere 1.0 – Gent 1.4; 2.5 üstü ihtimali %42, karşılıklı gol %50.
RAAL La Louviere – Gent geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: RAAL La Louviere 0 galibiyet, 1 beraberlik, Gent 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %67, 2.5 üst %33.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-16 | Pro League | RAAL La Louviere – Gent | 1-2 | Gent kazandı |
| 2026-01-30 | Pro League | RAAL La Louviere – Gent | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-08-02 | Pro League | Gent – RAAL La Louviere | 1-0 | Gent kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.20 | 3.40 | 2.34 | 1.79 | 1.78 |
| Bet365 | 3.10 | 3.25 | 2.30 | 1.95 | 1.85 |
| Bet&Win | 3.00 | 3.50 | 2.30 | — | — |
| BetVictor | 2.90 | 3.30 | 2.25 | — | — |
| Betfred | 2.88 | 3.30 | 2.30 | — | — |
| Paddy Power | 2.80 | 3.30 | 2.20 | — | — |
| SkyBet | 2.75 | 3.25 | 2.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
RAAL La Louviere – Gent maçını kim kazanır?
Modelimize göre gent kazanır ihtimali %44; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %50. Gol beklentisi RAAL La Louviere 0.99 – 1.37 Gent.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %42, alt %58. 1.5 üst %67, 3.5 üst %20.
RAAL La Louviere – Gent maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada RAAL La Louviere 0, Gent 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %67.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
16 Ağustos 2026 günü diğer Pro League maçları
- Beveren – Anderlecht 1.5 gol üstü %79
- RAAL La Louviere – Gent 3.5 gol altı %80
- Mechelen – Standard 3.5 gol altı %79
- Lommel SK – Charleroi 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Feyenoord – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Heerenveen 1.5 gol üstü %88
- Twente – Zwolle 1.5 gol üstü %88
- Hannover – Wolfsburg 1.5 gol üstü %87
- Besiktas – Eyupspor 1.5 gol üstü %86
- Bielefeld – Cottbus 1.5 gol üstü %85
- Santander – Villarreal 1.5 gol üstü %84
- Dresden – Darmstadt 1.5 gol üstü %83
İlgili sayfalar
- RAAL La Louviere maç tahminleri ve form
- Gent maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 16 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
