Santa Clara – Nacional Maç Tahmini
Primeira Liga · 10 Ağustos 2026 22:15 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Santa Clara kazanır (%48) · oran 1.91. En olası seçim 3.5 Alt %83 (oran ~1.29). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Santa Clara 1.4 – 0.82 Nacional
En olası skorlar
1-0 15%1-1 13%0-0 11%2-0 11%2-1 9%
Neden?
- Form: Santa Clara son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Nacional 1.8 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%51); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Santa Clara 1.4 – Nacional 0.8; 2.5 üstü ihtimali %38, karşılıklı gol %44.
Santa Clara – Nacional geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Santa Clara 5 galibiyet, 2 beraberlik, Nacional 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.38 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-10 | Primeira Liga | Santa Clara – Nacional | 2-2 | Beraberlik |
| 2026-05-11 | Primeira Liga | Santa Clara – Nacional | 2-0 | Santa Clara kazandı |
| 2026-01-11 | Primeira Liga | Nacional – Santa Clara | 3-3 | Beraberlik |
| 2025-03-30 | Primeira Liga | Santa Clara – Nacional | 1-0 | Santa Clara kazandı |
| 2024-11-04 | Primeira Liga | Nacional – Santa Clara | 2-0 | Nacional kazandı |
| 2021-04-11 | Primeira Liga | Santa Clara – Nacional | 5-1 | Santa Clara kazandı |
| 2020-12-06 | Primeira Liga | Nacional – Santa Clara | 1-3 | Santa Clara kazandı |
| 2019-02-24 | Primeira Liga | Santa Clara – Nacional | 2-0 | Santa Clara kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.87 | 3.35 | 4.60 | — | — |
| Bet365 | 1.86 | 3.25 | 4.20 | 2.15 | 1.67 |
| Bet&Win | 1.87 | 3.30 | 4.20 | — | — |
| BetVictor | 1.83 | 3.25 | 4.10 | — | — |
| Betfred | 1.83 | 3.30 | 4.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.85 | 3.40 | 4.20 | — | — |
| SkyBet | 1.80 | 3.25 | 3.90 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Santa Clara – Nacional maçını kim kazanır?
Modelimize göre santa clara kazanır ihtimali %48; beraberlik %32.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %56. Gol beklentisi Santa Clara 1.4 – 0.82 Nacional.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %38, alt %62. 1.5 üst %63, 3.5 üst %17.
Santa Clara – Nacional maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Santa Clara 5, Nacional 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Ağustos 2026 günü diğer Primeira Liga maçları
İlgili sayfalar
- Santa Clara maç tahminleri ve form
- Nacional maç tahminleri ve form
- Primeira Liga tahminleri ve puan durumu
- 10 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
