Hibernian – Motherwell Maç Tahmini
Premiership · 2 Ağustos 2026 18:30 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Hibernian kazanır (%50) · oran 2.32. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.30). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Hibernian 1.71 – 1.1 Motherwell
En olası skorlar
1-1 12%1-0 10%2-1 10%2-0 9%0-0 7%
Neden?
- Form: Hibernian son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Motherwell 1.4 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%50 vs %42).
- Gol beklentisi: Hibernian 1.7 – Motherwell 1.1; 2.5 üstü ihtimali %53, karşılıklı gol %55.
Hibernian – Motherwell geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Hibernian 2 galibiyet, 2 beraberlik, Motherwell 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-02 | Premiership | Hibernian – Motherwell | 1-2 | Motherwell kazandı |
| 2026-05-16 | Premiership | Hibernian – Motherwell | 0-1 | Motherwell kazandı |
| 2026-03-21 | Premiership | Motherwell – Hibernian | 0-0 | Beraberlik |
| 2026-01-10 | Premiership | Hibernian – Motherwell | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-11-25 | Premiership | Motherwell – Hibernian | 2-0 | Motherwell kazandı |
| 2025-01-11 | Premiership | Hibernian – Motherwell | 3-1 | Hibernian kazandı |
| 2024-11-30 | Premiership | Motherwell – Hibernian | 0-3 | Hibernian kazandı |
| 2024-10-05 | Premiership | Hibernian – Motherwell | 1-2 | Motherwell kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.32 | 3.45 | 3.10 | 1.81 | 1.99 |
| Bet365 | 2.20 | 3.40 | 3.10 | 1.85 | 2.00 |
| Bet&Win | 2.25 | 3.40 | 2.95 | — | — |
| BetVictor | 2.20 | 3.40 | 2.90 | — | — |
| Betfred | 2.25 | 3.60 | 3.00 | — | — |
| Paddy Power | 2.30 | 3.20 | 3.10 | — | — |
| SkyBet | 2.25 | 3.10 | 3.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Hibernian – Motherwell maçını kim kazanır?
Modelimize göre hibernian kazanır ihtimali %50; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Hibernian 1.71 – 1.1 Motherwell.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %53, alt %47. 1.5 üst %78, 3.5 üst %30.
Hibernian – Motherwell maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Hibernian 2, Motherwell 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Orta. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Ağustos 2026 günü diğer Premiership maçları
İlgili sayfalar
- Hibernian maç tahminleri ve form
- Motherwell maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 2 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
