BankoZeka

Aberdeen – Hearts Maç Tahmini

Premiership · 1 Ağustos 2026 19:30 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Hearts kazanır (%43) · oran 2.30. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Aberdeen30% 3.30
Beraberlik27% 3.75
Hearts43% 2.30

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var59% ~1.71
Karşılıklı gol yok41% ~2.41

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü78% ~1.27
2.5 gol üstü56% 1.78
3.5 gol üstü31% ~3.04

Gol beklentisi: Aberdeen 1.31 – 1.63 Hearts

En olası skorlar

1-1 12%1-2 9%0-1 8%2-1 7%0-2 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Aberdeen – Hearts geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Aberdeen 3 galibiyet, 2 beraberlik, Hearts 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %25.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-08-01PremiershipAberdeen – Hearts2-1Aberdeen kazandı
2026-02-28PremiershipHearts – Aberdeen1-0Hearts kazandı
2025-11-23PremiershipAberdeen – Hearts1-0Aberdeen kazandı
2025-08-04PremiershipHearts – Aberdeen2-0Hearts kazandı
2025-01-12PremiershipAberdeen – Hearts0-0Beraberlik
2024-12-01PremiershipHearts – Aberdeen1-1Beraberlik
2024-10-06PremiershipAberdeen – Hearts3-2Aberdeen kazandı
2024-01-27PremiershipHearts – Aberdeen2-0Hearts kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.3.303.752.301.782.14
Bet3653.203.402.151.732.10
Bet&Win3.003.602.15——
BetVictor3.003.402.15——
Betfred3.003.602.25——
Paddy Power3.103.502.20——
SkyBet3.003.402.15——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Aberdeen

10.28 EFalkirk0-1 M
10.24 DDundee United3-2 M
10.17 ESt Mirren3-1 G
10.11 ESt Johnstone0-1 M
09.19 DHibernian1-1 B

Hearts

10.28 ERangers2-2 B
10.25 DMotherwell0-2 G
10.18 DCeltic7-1 M
10.10 ESt Mirren5-0 G
09.19 DKilmarnock1-1 B

Sık sorulanlar

Aberdeen – Hearts maçını kim kazanır?

Modelimize göre hearts kazanır ihtimali %43; beraberlik %27.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Aberdeen 1.31 – 1.63 Hearts.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %78, 3.5 üst %31.

Aberdeen – Hearts maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Aberdeen 3, Hearts 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

1 Ağustos 2026 günü diğer Premiership maçları

İlgili sayfalar

Son güncelleme: