Dundee United – Rangers Maç Tahmini
Premiership · 31 Temmuz 2026 22:00 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Rangers kazanır (%60) · oran 1.58. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.18). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Dundee United 1.01 – 2.1 Rangers
En olası skorlar
1-1 10%1-2 10%0-2 10%0-1 9%1-3 7%
Neden?
- Form: Dundee United son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Rangers 0.6 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Rangers güç puanında 146 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%64); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Dundee United 1.0 – Rangers 2.1; 2.5 üstü ihtimali %60, karşılıklı gol %58.
Dundee United – Rangers geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Dundee United 0 galibiyet, 4 beraberlik, Rangers 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.38 gol, karşılıklı gol oranı %88, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-07-31 | Premiership | Dundee United – Rangers | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-04-04 | Premiership | Rangers – Dundee United | 4-2 | Rangers kazandı |
| 2025-12-03 | Premiership | Dundee United – Rangers | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-10-18 | Premiership | Rangers – Dundee United | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-05-14 | Premiership | Rangers – Dundee United | 3-1 | Rangers kazandı |
| 2025-01-26 | Premiership | Dundee United – Rangers | 1-3 | Rangers kazandı |
| 2024-11-23 | Premiership | Rangers – Dundee United | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-09-15 | Premiership | Dundee United – Rangers | 0-1 | Rangers kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 6.40 | 4.70 | 1.58 | 1.56 | 2.72 |
| Bet365 | 5.75 | 4.33 | 1.46 | 1.53 | 2.50 |
| Bet&Win | 5.00 | 4.50 | 1.55 | — | — |
| BetVictor | 5.75 | 4.50 | 1.50 | — | — |
| Betfred | 5.50 | 4.60 | 1.53 | — | — |
| Paddy Power | 5.50 | 4.50 | 1.50 | — | — |
| SkyBet | 5.50 | 4.75 | 1.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Dundee United – Rangers maçını kim kazanır?
Modelimize göre rangers kazanır ihtimali %60; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Dundee United 1.01 – 2.1 Rangers.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %81, 3.5 üst %36.
Dundee United – Rangers maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Dundee United 0, Rangers 4 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %88.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
31 Temmuz 2026 günü diğer Premiership maçları
İlgili sayfalar
- Dundee United maç tahminleri ve form
- Rangers maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 31 Temmuz 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
