Leganes – Huesca Maç Tahmini
Segunda · 18 Mayıs 2026 21:30 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Leganes kazanır (%48) · oran 2.12. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.35). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Leganes 1.53 – 1.01 Huesca
En olası skorlar
1-1 13%1-0 11%2-1 9%2-0 9%0-0 9%
Neden?
- Form: Leganes son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Huesca 0.8 — form dengeli.
- Leganes güç puanında hafif önde (56 puan).
- Hücum: Leganes maç başına 1.22 gol beklentisi (xG) üretiyor, Huesca 0.96. Savunmada Leganes 1.54, Huesca 0.98 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%48); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Leganes 1.5 – Huesca 1.0; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %53.
Leganes – Huesca geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Leganes 4 galibiyet, 3 beraberlik, Huesca 1 galibiyet. Maç başına ortalama 1.62 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-18 | Segunda | Leganes – Huesca | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-08-17 | Segunda | Huesca – Leganes | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-04-07 | Segunda | Huesca – Leganes | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-09-09 | Segunda | Leganes – Huesca | 2-0 | Leganes kazandı |
| 2023-05-06 | Segunda | Leganes – Huesca | 2-1 | Leganes kazandı |
| 2022-09-24 | Segunda | Huesca – Leganes | 1-0 | Huesca kazandı |
| 2022-05-02 | Segunda | Leganes – Huesca | 2-1 | Leganes kazandı |
| 2021-11-05 | Segunda | Huesca – Leganes | 0-2 | Leganes kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.12 | 3.45 | 3.70 | — | — |
| Bet365 | 2.01 | 3.50 | 3.50 | 1.98 | 1.83 |
| Bet&Win | 2.00 | 3.25 | 3.50 | — | — |
| BetVictor | 2.00 | 3.30 | 3.40 | — | — |
| Betfred | 1.95 | 3.40 | 3.50 | — | — |
| Ladbrokes | 1.95 | 3.20 | 3.40 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Leganes – Huesca maçını kim kazanır?
Modelimize göre leganes kazanır ihtimali %48; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Leganes 1.53 – 1.01 Huesca.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %71, 3.5 üst %25.
Leganes – Huesca maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Leganes 4, Huesca 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
18 Mayıs 2026 günü diğer Segunda maçları
Günün en güçlü tahminleri
İlgili sayfalar
- Leganes maç tahminleri ve form
- Huesca maç tahminleri ve form
- Segunda tahminleri ve puan durumu
- 18 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
